هک سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا

تمامی سرویس‌ های پلتفرم نجوا متوقف شده است

سرویس پوش نوتیفیکشن نجوا، امروز شنبه ۹ مهر مورد حمله سایبری قرار گرفته است.اکانت توییتری نجوا هک را تایید و گروه هکری انانیموس نیز مسئولیت آن را پذیرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، صبح امروز سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا هک شد و پیامی در رابطه با ناآرامی‌های اخیر برای مشترکینش ارسال شده است.

اکانت توییتری این سرویس هک را تایید و گروه هکری انانیموس نیز مسئولیت آن را پذیرفته است.

در همین راستا نیز پیامی در رابطه با ناآرامی‌های اخیر برای مشترکین این سرویس ارسال شده است.

ساعاتی پس از انتشار اسکرین‌شات‌هایی از پیغام‌های ارسالی به مشترکین، حساب توییتری این شرکت نیز توییتی را منتشر و هک را تایید کرد: «سرویس پوش‌نوتیفیکیشن نجوا، امروز شنبه، 9 مهر ماه هدف رخنه امنیتی قرار گرفته و هک شده است. در حال حاضر تیم نجوا تمام سرویس‌های خود را متوقف کرده و در تلاش برای بازیابی سرویس است.»

گروه هکری انانیموس نیز با انتشار توییت و تصاویری از نوتیفیکیشن‌های ارسال شده برای مشترکین نجوا، مسئولیت این هک را پذیرفت.

گفتنی است شرکت نجوا در زمینه پوش نوتیفیکیشن موبایل، وب و ایمیل مارکتینگ فعالیت کرده و یکی از پرطرفدارترین سرویس‌ها در این زمینه است.

همچنین بخوانید:

آشنایی با گروه هکری انانیموس

بیش از 8 هزار وبسایت و اپلیکیشن تاکنون از خدمات این شرکت استفاده کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به کارگزاری آگاه، فارابی، فروشگاه مدیسه، سینماتیکت و خبرگزاری‌هایی همچون فارس، مهر و تسنیم اشاره کرد.

نجوا در واقع ارائه‌دهنده خدمات ریتنشن مارکتینگ است که صاحبان وب‌سایت یا کسب‌وکار آنلاین با استفاده از سرویس‌های پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ می‌توانند کاربران خود را به وب‌سایت بازگردانند و با تعامل مناسب از آن‌ها مشتریان همیشگی بسازند.

پوش‌ نوتیفیکیشن پیامی شبیه به پیام کوتاه است که می‌تواند شامل عکس، تیتر و متن کوتاهی باشد که برای کاربران کسب‌وکارها ارسال می‌شود و آن‌ها را به وب‌سایت یا اپلیکیشن‌شان باز می‌گرداند.

نوتیفیکیشن‌ها یک ابزار مستقیم ارسال پیام به کاربر هستند و بدون نیاز به باز بودن وب‌سایت یا اپلیکیشن، روی دستگاه کاربر باز می‌شوند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

48  ⁄  8  =