عبور از مرز تولید ۱۰۰ هزار دستگاه کارتخوان در کارخانه فناپ پرداخت

مجموع تولید کارتخوان های فناپ پرداخت در سال ۹۶، از مرز یکصد هزار دستگاه گذشت.

مجموع تولید کارتخوان های فناپ پرداخت در سال ۹۶، از مرز یکصد هزار دستگاه گذشت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تولید کارخانه فناپ پرداخت در سال گذشته، ۴۰ هزار دستگاه کارتخوان بود که به گفته معاونت تولید فناپ پرداخت، این کارخانه در سال جاری از مرز تولید یکصد هزار کارتخوان عبور و رشدی بیش از ۱۰۰ درصد را در افزایش ظرفیت تولید نسبت به سال گذشته تجربه کرده است.

کارتخوان های فناپ پرداخت تحت برند شرکت تایوانی کسلز که از برندهای معروف تولید کارتخوان در دنیا است، تولید می شوند. منطبق بودن با سلیقه و ذائقه مشتری یکی از مزیت های رقابتی کارتخوان های فناپ پرداخت است که تا به امروز توانسته است نیاز بانک‌های صادرات، سپه، رفاه، گردشگری و … را پوشش دهد.

به گفته شاهین جوانمردی، کارخانه فناپ پرداخت قصد دارد با همکاری شرکت کسلز ظرفیت تولید کارت‌خوان های رومیزی و سیار خود را تا مرز ۲۰۰ هزار دستگاه در سال افزایش دهد.

پیش‌تولید، تولید و در آخر تست و بسته بندی سه مرحله تولید در کارخانه فناپ پرداخت است که در مرحله پیش‌تولید قطعات در کنار یکدیگر قرار داده می‌شوند و همزمان استانداردهای جهانی مانند استاندارد PCI رعایت و در نظر گرفته می‌شود. این استاندارد تا حد قابل قبولی تضمین می‌کند که دستگاه غیرقابل نفوذ باشد و از نظر امنیتی مشکلی نداشته باشد.

 مرحله تولید، مرحله assemble یا همان سرهم کردن است و همه قطعات در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و روی هم سوار می‌شوند. دستگاه که تکمیل شد، نوبت به تست و کنترل کیفی که در انتهای خط تولید به عنوان آخرین مرحله قرار دارد، می‌رسد.

فناپ پرداخت فعالیتش را از سال ۹۴ در حوزه تولید سخت افزارهای بانکی آغاز کرد و با راه اندازی کارخانه ای در منطقه آزاد اروند علاوه بر اشتغال زایی، تولید داخلی و انتقال دانش را از سر گرفت. محصولات این کارخانه تنها به کارتخوان منتهی نمی شود و بخشی از تولیدات آن به خودپرداز غیر نقد، کیوسک سفارش گذاری رستوران، صندوق فروشگاهی، فروش شارژ موبایل و … اختصاص دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

5  +  4  =