اجرای طرح جدید حساب جاری ۲۴ سامان از ابتدای شهریور ماه

از سوی شرکت پرداخت الکترونیک سامان انجام می شود:

طرح جدید حساب جاری 24 بانک سامان از اول شهریور سال جاری با تمرکز بر بخش خرید الکترونیک از طریق جاری کارت‌های 24 اجرا می‌شود. بر اساس این طرح دارندگان حساب جاری 24 براساس امتیازاتی که از مبلغ تراکنش‌های جاری کارت 24 کسب می‌کنند، در انتهای هر ماه از مزیت تامین بخشی از وجه خرید توسط بانک در قالب مزایا و مشوق‌های وفاداری، برخوردار خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک در این طرح بانک سامان دو گروه دارندگان حساب جاری 24 و «پذیرندگان 24(دارندگان دستگاه کارت‌خوان)» را دربرمی‌گیرد که بر اساس حجم فعالیت آن ها در طرح، مزایا و امتیازاتی برای آن ها در نظر گرفته شده‌است.

این گزارش حاکی است، دارندگان حساب جاری 24 براساس امتیازاتی که از مبلغ تراکنش‌های جاری کارت 24 کسب می‌کنند، در انتهای هر ماه از مزیت تامین بخشی از وجه خرید توسط بانک در قالب مزایا و مشوق‌های وفاداری، برخوردار خواهند شد. هم چنین، مشوق‌های وفاداری دیگری نیز شامل تخفیف در صدور بیمه نامه شخص ثالث و بدنه و کارت اعتباری ارزان قیمت، برای ایشان در نظر گرفته شده‌است که بر حسب سطوح وفاداری (میزان امتیازات کسب شده) به آن ها تعلق می‌گیرد. به این منظور به ازای هر 50 هزارریال خرید از طریق دستگاه‌های کارتخوان بانک سامان، دارنده کارت از یک امتیاز وفاداری برخوردار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مبنای امتیازدهی به پذیرندگان 24 نیز، جمع مبالغ تراکنش‌های موفق خرید کالا یا خدمات در هر ماه استفاده از دستگاه کارت خوان سامان است که در پایان هر ماه در قرعه‌کشی، پذیرندگان 24 شرکت و از جایزه دو فقره کمک هزینه خرید خودرو هریک به مبلغ یکصد میلیون ریال برخوردار خواهند شد.

افرادی که متقاضی افتتاح حساب جاری 24 هستند می‌توانند به شعب بانک سامان مراجعه یا از طریق تماس با مرکز سامان ارتباط با شماره 6422-021 نسبت به کسب اطلاعات و آگاهی از مزایای این طرح اقدام کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  ×    =  36