افزایش ۲۵ درصدی حقوق بازنشستگان کشوری

ایراندخت عطاریان با اشاره به صدور احکام جدید بازنشستگان افزود : افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان از ابتدای سال جاری اعمال خواهد شد0

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از مهر وی اظهار داشت : براساس مصوبه جدید هیأت وزیران ضریب حقوق بازنشستگان موضوع بند ( ج ) ماده 50 قانون برنامه پنجم توسعه برای سال 1392 به میزان 1.006 ریال تعیین شده است.
 
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد : میانگین حقوق ماهانه بازنشستگان در سال 91 رقمی معادل 716 هزار و 636 تومان بوده که امسال با افزایش 25 درصدی میانگین حقوق ماهانه بازنشستگان رقمی معادل 895 هزار و 864 تومان خواهد شد به گفته عطاریان حداقل حقوق بازنشستگان در سال 92 رقمی معادل 4.900.000 ریال است.
 
وی افزود : در حال حاضر یک میلیون و 176 هزار و 92 نفر بازنشسته و وظیفه بگیر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارند.
 
عطاریان در ادامه در باره استمرار بیمه طلایی برای بازنشستگان در سال جدید گفت : بسته حمایتی بیمه طلایی درمان در سال 92 نیز برای بازنشستگان کشوری اجرا می شود و همه بازنشستگان می توانند در سال جاری نیز از خدمات و مزایای این خدمت جدید بدون پرداخت وجه در بیمارستان های طرف قرارداد استفاده کنند.
 
وی افزود: امسال براساس تمهیدات انجام شده با حمایت دولت و مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنان نیز از سه ماهه دوم سال جاری تحت پوشش بیمه طلایی درمان قرار می گیرند

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  8  =  48