قرعه کشی بزرگ ماشین آفرود اپلیکیشن ایوا، 18 مردادماه برگزار می‌شود - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

کد خبر: 206936 / 15 مرداد 1399 - 12:48

قرعه کشی بزرگ ماشین آفرود اپلیکیشن ایوا، 18 مردادماه برگزار می‌شود

کمپین جدید اپلیکیشن ایوا که از مهرماه 98 آغاز شده بود با قرعه کشی بزرگ خودروی ویژه آفرود در 18 مردادماه سال جاری مصادف با عید بزرگ غدیر به کار خود پایان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، کمپین جدید اپلیکیشن ایوا که از مهرماه 98 آغاز شده بود با قرعه کشی بزرگ خودروی ویژه آفرود در 18 مردادماه سال جاری مصادف با عید بزرگ غدیر به کار خود پایان می دهد. کاربران و علاقه‌مندان می توانند پخش زنده مراسم این قرعه کشی را در برنامه امشو، ساعت 21 روز شنبه، 18 مردادماه و از طریق پیج اینستاگرام به آدرس https://instagram.com/vitrin.studio مشاهده و دنبال کنند.

افراد در فرصت باقی مانده از این کمپین این امکان را دارند تا با نصب اپلیکیشن ایوا و استفاده از خدمات متنوع آن، شانس برنده‌شدن یک خودروی ویژه آفرود را داشته باشند.

 پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور، خرید شارژ، انجام کارت به کارت از مبدا 29 بانک کشور، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت و ... از جمله خدمات این اپلیکیشن پرداخت است.

کاربران می توانند برای دانلود ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال یا  #737* را شماره گیری کنند تا لینک دانلود برای ایشان ارسال شود.

همچنین می‌توانند برای گوشی‌های اندرویدی به گوگل پلی و کافه بازار و برای گوشی‌های iOS به سایت رسمی اپلیکیشن پرداخت ایوا https://ivaapp.com/ مراجعه کنند.

 


منبع خبر:
https://ebinews.com/news/206936/قرعه-کشی-بزرگ-ماشین-آفرود-اپلیکیشن-ایوا،-18-مردادماه-برگزار-می‌شود/do