امکان انتقال بیش از 3 میلیون تومان به بانک‌های عضو شتاب فراهم شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

امکان انتقال بیش از 3 میلیون تومان به بانک‌های عضو شتاب فراهم شد

انتقال روزانه بیش از سه میلیون تومان به بانک‌های عضو شتاب از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن امکان پذیر شد.همچین حداقل مبلغ انتقالی از طریق ساتنا 15 میلیون تومان و سقف آن نامحدود و از طریق پایا نیز کفی تعریف نشده و حداکثر مبلغ قابل انتقال 50 میلیون تومان است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تا پیش از این اقدام بانک مسکن، امکان انتقال تنها سه میلیون تومان به طور روزانه از طریق دستگاه‌های خودپرداز از دو بانک متفاوت امکان پذیر بود. این در حالی است که اکنون مشتریان می‌توانند از دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن از طریق شماره شبا مقصد مبلغی بیش از سه میلیون تومان را از بانکی به بانک دیگر منتقل کنند.

در همین زمینه یکی از کارشناسان بانک مسکن در مورد چگونگی این نقل و انتقال توضیح داد: مشتری با وارد کردن کارت خود به دستگاه خودپرداز امکان انتقال وجه از طریق شماره کارت و یا شماره شبا را خواهد داشت.

وی افزود: در صورت انتخاب شماره کارت انتقال وجه تنها با همان سقف سه میلیون تومان انجام می‌شود، اما در صورت انتقال از طریق شبا این امکان برای مشتری وجود دارد که مبلغی بیش از سه میلیون تومان را از طریق ساتنا و پایا به وسیله دستگاه خودپرداز منتقل کند.

این کارشناس بانک مسکن یادآور شد: بر این اساس حداقل مبلغ انتقالی از طریق ساتنا 15 میلیون تومان و سقف آن نامحدود است و از طریق پایا نیز کفی تعریف نشده و حداکثر مبلغ قابل انتقال 50 میلیون تومان خواهد بود.

به گفته وی، امکان انتقال بیش از سه میلیون تومان در روز تنها به وسیله خودپردازهای بانک مسکن انجام خواهد شد.
 


خبر پیشنهادی
صورت‌های مالی 98 بانک ایران زمین نشان می‌دهد؛

عبور از تنگناها و امید به سودآوری در سال99


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی