مرگ دلخراش 2 نفر در آتش‌ سوزی پراید - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

مرگ دلخراش 2 نفر در آتش‌ سوزی پراید

بر اثر حادثه رانندگی در کیلومتر 3 جاده باغین - رفسنجان یک دستگاه خودروی پراید به کلی در آتش سوخت و دو نفر از سرنشینان آن فوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از فارس بر اثر حادثه رانندگی در کیلومتر 3 جاده باغین - رفسنجان یک دستگاه خودروی پراید به کلی در آتش سوخت و دو نفر از سرنشینان آن فوت کردند.

 
ساعت 4 و 20 دقیقه بامداد امروز یکشنبه اول تیرماه در سه کیلومتری جاده باغین - رفسنجان بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با تریلر نفتکش، خودروی پراید در آتش سوخت و دو نفر از سرنشینان آن در این حادثه جان خود را از دست دادند.
 
بنا به اظهارات ماموران انتظامی و شاهدان عینی در این حادثه تریلر نفتکش از صحنه تصادف متواری شده و تعدادی ظرف محتوی گازوئیل در کنار جاده باقی گذاشته بود.
 
در این حادثه همچنین یک دستگاه پژو 405 که در مسیر در حرکت بوده با برخورد به پراید از جاده منحرف می‌شود، اما به سرنشین آن آسیب جدی وارد نشده است.
 
در خودروی پراید چهار سرنشین حضور داشته‌اند که دو سرنشین عقب خودرو با پریدن به بیرون جان خود را نجات می‌دهند، اما دو سرنشین جلو که یک مرد و یک زن بودند نمی‌توانند از خودرو خارج شوند و در آتش سوختند.
 
سه نفر از مصدومان این حادثه به مرکز درمانی شهید باهنر کرمان منتقل شدند.
 
به گفته کارشناس پلیس‌راه باغین علت دقیق وقوع حادثه در حال بررسی است.
خبر پیشنهادی
بانکداری الکترونیک گزارش می‌دهد؛

عملکرد مرکز نوآوری پل‌وینو طی یکسال گذشته/ به وقت نو


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی