سهم بانک دی در بازار پولی کشور چقدر است؟ - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

سهم بانک دی در بازار پولی کشور چقدر است؟

: مدیرعامل بانک دی گفت: این بانک با توجه به جامعه سهامداری‌اش، نسبت به سایر بانک‌ها متفاوت عمل خواهد کرد و از این پس حضور موثری در اقتصاد کشور خواهد داشت. دکتر احمد شفیع‌زاده با تاکید بر نقش بانک‌ها در اقتصاد مقاومتی افزود: 60 درصد سهام بانک دی مربوط به جامعه ایثارگران است و در سال 93 بنا داریم تا جایگاه بانک را ارتقا داده و سهم آن را در اقتصاد ملی افزایش دهیم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،وی سهم منابع و مصارف بانک دی را در میان سایر بانک‌ها خوب توصیف کرد. به گفته وی بانک دی مرکز ثقل گروه سرمایه‌گذاری متشکل از بیمه، کارگزاری، صرافی دی و سرمایه‌گذاری بوعلی است.

وی با تاکید براینکه فعالیت‌ها در بانک دی متفاوت خواهد بود، اظهار کرد: به‌عنوان نمونه در لیزینگ دی که دارای مجوز فعالیت از بانک مرکزی است، نمی‌خواهیم مانند سایر لیزینگ‌ها به امور لیزینگ کردن خودرو بپردازیم. شفیع‌زاده با بیان اینکه حدود هفت سال است که ادبیات عمومی به سمت تقویت بنیان‌های اقتصادی پیش می‌رود و در دهه چهارم انقلاب رویکرد عمومی به سمت اقتصاد است، مدیریت جهادی را در این شرایط لازم‌الاجرا عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه باید نقش بانک‌ها در بخش‌های مختلف اقتصاد ملی تعریف شود،افزود: مسلما بانک‌ها توانایی متفاوتی دارند و با تکیه بر این مزیت‌ها می‌توانند تقسیم کار کرده و متناسب با مزیت‌ها حرکت کنند. ابراهیم صفرلکی، مدیر روابط عمومی بانک دی نیز از رویکرد‌های جدید روابط عمومی این شرکت خبر داد. وی با اشاره به اینکه در رویکرد جدید بانک دی ارتقای همکاری و همراهی و ایجاد هم‌افزایی تقویت خواهد شد، محیط فعلی نظام بانکی کشور را پویا و رقابتی عنوان کرد و روابط عمومی را محلی برای ارتباط شفاف مبتنی‌بر تعامل نظام‌مند و صادقانه عنوان کرد.


خبر پیشنهادی
صورت‌های مالی 98 بانک ایران زمین نشان می‌دهد؛

عبور از تنگناها و امید به سودآوری در سال99


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی