ملاقات باربی زنده اوکراینی با مرد عروسکی! + تصاویر - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

ملاقات باربی زنده اوکراینی با مرد عروسکی! + تصاویر

دو شخصیت فانتزی که به لطف جراحی های متعدد و تکنیکهای آرایشی توسط یک زن و مرد در دنیای واقعی متولد شده اند برای اولین بار از نزدیک با یکدیگر ملاقات کردند، اما بر خلاف اکثر انیمیشن های تهیه شده از این دو شخصیت عشق در یک نگاه خلق نشد. باربی زنده اوکراینی که “والریا لوکیانوا” نام دارد و 23 ساله است برای ملاقات با همتای مذکر خود به نیویورک پرواز کرد تا “جاستین جدلیکا” 32 ساله را از نزدیک ملاقات کند.

 

ملاقات

گفته میشود باربی دنیای حقیقی خیلی از کن خوشش نیامده است و معتقد است او لبهایش را بیش از اندازه برجسته کرده است.این دو سابقا در دنیای مجازی انتقاداتی نسبت به چهره هم داشته اند. بنابر گزارشات این دو از یکدیگر متنفر به نظر میرسیدند. آقای “جدلیکا” سال گذشته با هزینه ای 100 هزار دلاری و انجام بیش از 100 عمل جراحی چهره جدیدی شبیه چهره “کن” همتای مذکر باربی برای خود ساخت.
ملاقات باربی زنده اوکراینی با مرد عروسکی!,چهره های مصنوعی چهره های فانتزی والریا لوکیانوا مرد عروسکی عمل زیبایی صورت های زیبا صورت عروسکی دختری که شبیه باربی است جاستین جدلیکا باربی زنده باربی

 ملاقات

او کارش را از 18 سالگی و با عمل جراحی بینی اش آغاز کرد. وی میگوید برای زیباتر شدن هرکاری انجام میدهد و از کودکی به آنها آموخته اند که عروسکها زیباترین موجودات هستند.

ملاقات

 


خبر پیشنهادی
بانکداری الکترونیک گزارش می‌دهد؛

عملکرد مرکز نوآوری پل‌وینو طی یکسال گذشته/ به وقت نو


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی