بررسی وضعیت منابع و مصارف هدفمندی یارانه‌ها در بودجه ۱۴۰۱ - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

بررسی وضعیت منابع و مصارف هدفمندی یارانه‌ها در بودجه ۱۴۰۱

در راستای تدوین بودجه ۱۴۰۱ کل کشور، منابع هدفمندی یارانه‌ها در حوزه موضوعات امور انرژی سازمان برنامه و بودجه بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، نشست بررسی منابع هدفمندی یارانه ها در حوزه موضوعات امور انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور دکتر امید حاجتی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور، احمد کفاشی، رئیس امور انرژی برنامه و بودجه کشور، معاونین و مدیران کل دو سازمان برگزار شد.

در این نشست که در محل سالن سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور برگزار شد، وضعیت منابع و مصارف هدفمندسازی یارانه ها در بودجه سال ۱۴۰۱ و تحقق آن به تفسیر و کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این نشست که بیش دو ساعت به طول انجامید، امکان شناسایی و بازنگری کلی در وضعیت یارانه های پنهان، بررسی و ارائه راهکارهای اجرایی پیشنهادی مشترک دبیرخانه کارگروه و دفتر انرژی سازمان برنامه و بودجه در حوزه مصارف خانگی، صنایع و غیر، پیشنهادات نهایی دفتر امور انرژی در پیش بینی و برآورد نرخ های پیشنهادی حامل های انرژی و منابع ذیربط مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است، موضوعات بررسی شده پس از نهایی شدن به ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه در سال ۱۴۰۱ ارائه شود. سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور بعنوان دبیرخانه کارگروه هدفمندی یارانه ها ذیل ستاد تهیه و تدوین بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور برای اولین بار مسئول تهیه و تدوین منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها را برعهده دارد.


خبر پیشنهادی
اکوسیستم پرداخت روی میزسخن مسئولان و طراحان(بخش دوم)

پل و کهربا؛ قطعات تکمیل پازل امنیت پرداخت

اکوسیستم پرداخت روی میز سخن مسئولان و طراحان(بخش اول)

پل و کهربا؛ دو بال تحول در مبادلات خرد


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما