ضربه سیاسی ها به صنعت بیمه/ بازی قدرت در سرمد اینشورنس! - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد برکنار شد

ضربه سیاسی ها به صنعت بیمه/ بازی قدرت در سرمد اینشورنس!

دیروز بیمه سرمد در سر تیتر اخبار خبرگزاری ها بود و در نهایت خبر آمد که غلامرضا تاجگردون که بیشتر به عنوان چهره سیاسی مجلسی شناخته می شودد، از گردونه حذف شد. به نظر می رسد کفه ترازوی قدرت در بیمه سرمد با حضور سیاسی ها نامیزان شده و همین امر به جنگ قدرت دامن زده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از ریسک نیوز، پس از افشاء فیش حقوقی تاجگردون و همزمان پیدا شدن جسد کارگر بی جان در کولر اتاق مدیرعامل معزول بیمه سرمد، در حرکتی یکپارچه اعضا هیات مدیره بیمه سرمد در گفتگو با چند رسانه، صحبتهای ضد و نقیضی از دلایل عزل تاجگردون عنوان کردند که نشان می دهد شرکت بیمه سرمد به شدت تحت تاثیر بازی قدرت قرار گرفته است.

وزنه سیاست در بیمه سرمد که با حضور غلامرضا کاتب فرزند نماینده پیشین مجلس سنگین شده بود، با انتخاب تاجگردون به عنوان مدیرعامل شدت گرفت و حوادث دیروز نشان داد، کفه ترازوی سیاست در بیمه سرمد از تعادل خارج شده و بازی قدرت شدت گرفته است.

تاجگردون که بیشتر به دلیل سبقه سیاسی اش شناخته شده و در انتخابات اخیر رد اعتبار نامه اش سر تیتر رسانه ها بود تلاش کرد با حضور در بیمه سرمد  قدرت سیاسی اش را تداوم بخشد در حالیکه در این شرکت بیمه قدرتهای سیاسی دیگری هم جولان می دهند.

به نظر می رسد کفه ترازوی قدرت در بیمه سرمد با حضور سیاسی ها نامیزان شده و همین امر به جنگ قدرت دامن زده است.

در حالیکه روز گذشته فیش حقوقی تاجگردون در خبرگزاری فارس منتشر شد، دو‌عضو هیات مدیره بیمه سرمد در گفتگو با دو رسانه ضمن اظهاراتی متناقض گفته اند این دریافتی مورد تائید هیات مدیره نبوده است و به همین دلیل نیز هیات مدیره به موضوع ورود کرد.

یک عضو هیات مدیره در حالیکه اذعان داشته این حواشی در صورتی است که حقوق مدیرعامل به استناد اساسنامه شرکت باید با تائید و پذیرش هیات مدیره تنظیم شود اما اشاراتی متناقض به عدم آگاهی هیات مدیره داشته است.

عضو هیات مدیره بیمه سرمد در خصوص افشای فیش حقوقی مدیرعامل، ضمن تایید مجموع مبالغ دریافت شده، اذعان داشته که این فیش براساس اطلاعات واریزی بانک، ظاهرا طراحی شده و فیش های حقوقی پرسنل به لحاظ  طراحی ظاهری بدین شکل نبوده و حتی مهر آن قدیمی است.

این اظهارات ضد و‌نقیض اعضا هیات مدیره به رسانه ها، نه تنها  کمکی به شفاف سازی در خصوص حواشی اخیر نداشته که هیات مدیره را نیز در دید اتهام قرار داده است.

تمام موارد پیش گفته نشان می دهد، بیمه سرمد با حضور افرادی که بیشتر به دلیل سبقه سیاسی شناخته شده هستند، تحت تاثیر قرار گرفته است و باید دید سرنوشت سهامداران و بیمه گذاران به کجا می انجامد.


خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما