ایران کیش به ازای هر سهم 270 ریال سود تقسیم کرد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

ایران کیش به ازای هر سهم 270 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارت اعتباری ایران کیش با حضور سهامداران و اصحاب رسانه برگزار و این شرکت برای هر سهم 270 ریال سود تقسیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارت اعتباری ایران کیش منتهی به سال مالی اسفند 99 با حضور سهامداران سیزدهم خردادماه 1400 برگزار شد.

با اشاره به مجوز افزایش سرمایه شرکت از 260 میلیارد تومان به 700 میلیارد تومان، بر اساس تصمیم سهامداران، این شرکت 57 درصد از سود خود را به مبلغ 270 ریال به ازای هر سهم تقسیم کرد.

همچنین مجمع مقرر داشت مبلغ 7500000000 ریال (هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال) پاداش اعضای حقوقی هیأت مدیره به صورت ناخالص در وجه اعضای حقوقی هیأت مدیره پرداخت شود.

حق حضور اعضای هیأت مدیره مانند سال گذشته  به مبلغ 20.000.000 ريال (بیست ميليون ریال) به ازای هر جلسه و حداکثر تا دوجلسه در ماه تعیین شد.

همچنین با اشاره به اینکه شرکت در سال گذشته در زمینه مسئولیت های اجتماعی ساخت مدرسه ای در لردگان را کلید زده است مصوب شد امسال نیز در ادامه همین راه، مبلغ 1.200.000.000ریال (یک میلیارد و دویست میلیون ریال) بودجه در سال مالی 1400برای حمایت از خط مشی مسئولیت های اجتماعی و مدرسه سازی شرکت تخصیص یابد.

 


خبر پیشنهادی
طی میزگردی با فعالان حوزه پرداخت تشریح شد(بخش دوم)

تجربه های کارت اعتباری در نسل جدید بازار پرداخت

طی میزگردی با فعالان حوزه پرداخت تشریح شد(بخش اول)

داستان کارت اعتباری؛ روایت یک سریال چند قسمتی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما