جابجایی بیش از 8میلیون ریال پول در هر ثانیه در اپلیکیشن بله - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
در زمستان99 صورت گرفت؛

جابجایی بیش از 8میلیون ریال پول در هر ثانیه در اپلیکیشن بله

آمار و گزارش های فصل قبل اپلیکیشن بله نشان می دهد در فصل زمستان سال99، بیش از 8 میلیون ریال پول در هر ثانیه در این اپلیکیشن مالی و بانکی جا به جا شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، آمار و گزارش های فصل قبل بله ای ها نشان می دهد در فصل زمستان ۸.۲ میلیون ریال پول در هر ثانیه در این اپلیکیشن مالی و بانکی جا به جا شده است.

همچنین در هر ۳ دقیقه و ۱۹ ثانیه یک کانال جدید در بله راه اندازی و با تشکیل هر گروه در هر یک دقیقه و ۱۹ ثانیه جمع کاربران، جمع تر شده است. اما استقبال کاربران جدید هم از این اپلیکیشن کاربردی در این مدت چشمگیر بوده و هر ۱۸ ثانیه یک عضو به خانواده ۸ میلیونی بله اضافه شده است.

اپلیکیشن «بله» با حمایت و پشتیبانی بانک ملی ایران در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت داده ورزی سداد توسعه یافته است و ارائه خدمات پیام‌رسانی از جمله گفت‌وگو، ایجاد کانال و گروه، استفاده از استیکر و بازو (بات) و ارائه خدمات بانکی از قبیل خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور، انجام کار خیر و… از جمله قابلیت های آن به عنوان یک اپلیکیشن و پیام‌رسان ارتباطی و بانکی کشور است.


خبر پیشنهادی
تصویر کلان از کارنامه تحول دیجیتال در گفتگو با عباس معمارنژاد

سندهای تحول؛ نقشه راه یا سرعت گیر بانک ها

میزسخنی با حضور مسئولان نماد و شمس(بخش دوم)

امنیت؛ بزرگترین ارمغان زیرساخت نماد/ هامون در قامت یک متاپلتفرم


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما