سیاست بانک‌ها حمایت از واحدهای تولیدی است - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
دبیرشورای هماهنگی بانک‌های دولتی:

سیاست بانک‌ها حمایت از واحدهای تولیدی است

دبیرشورای هماهنگی بانک‌های دولتی می‌گوید: سیاست بانک‌ها حمایت از تولید و نهایت همکاری با واحدهای تولیدی است؛ ضمن اینکه بانک‌ها واحدهای تولیدی فعالی که به ناچار تملک کرده‌اند را هرگز تعطیل نکرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دبیرشورای هماهنگی بانک های دولتی تاکید کرد: بانک ها همسو با سیاست های حمایت از بخش تولید در خصوص املاک تملیک شده به ویژه واحدهای تولیدی که به تملک بانک ها درآمده است نهایت همکاری را دارند.

علیرضا قیطاسی تصریح کرد: بانک ها همیشه حامی تولید و تولیدکننده بوده و هستند و همواره به مسئولان واحدها تاکید می کنند که براساس مقررات و قانون رفع موانع تولید و همچنین سیاست های دولت و مجلس محترم وقتی با عدم بازپرداخت بدهی واحد تولیدی فعال مواجه شدند از مدیران و شرکای واحد تولیدی دعوت کنند تا با برگزاری جلسه و انجام مذاکرات در خصوص تعیین و تکلیف بدهی های معوق واحد تولیدی اقدام لازم به عمل آورند تا شرایطی تعریف شود که واحد تولیدی بتواند هم بدهی را پرداخت کند و هم به فعالیت مستمر خود ادامه دهد.

وی با تاکید براینکه سیاست بانک ها حمایت از تولید و نهایت همکاری با واحدهای تولیدی است، افزود: ضمناً بانک ها واحدهای تولیدی فعالی که به ناچار تملک کرده اند هرگز تعطیل نکرده و تا حد امکان برای ادامه فعالیت واحدهای تولیدی مساعدت های لازم را انجام می دهند.

 

 

منبع: ایبنا


خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما