وزیر اقتصاد از مدیرعامل بانک ملی ایران تقدیر کرد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
به دلیل کسب رتبه برتر در ارزیابی تحول و استقرار بانکداری دیجیتال؛

وزیر اقتصاد از مدیرعامل بانک ملی ایران تقدیر کرد

وزیر اقتصاد از مدیرعامل بانک ملی ایران به دلیل کسب رتبه برتر در ارزیابی تحول و استقرار بانکداری دیجیتال در این بانک، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، با اهدای لوحی به محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران، اعلام کرد که این بانک طی سال 1399 در همگامی با تحول دیجیتال و تهیه نقشه راه استقرار بانکداری دیجیتال، توانسته با استفاده از قابلیت‌های نیروی انسانی و ظرفیت‌های فناورانه، رتبه برتر را در ارزیابی‌های این وزارتخانه میان بانک‌های دولتی و خصوصی شده کسب کند.

در این لوح که طی جلسه شورای مدیران وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان‌های تابعه توسط دکتر فرهاد دژپسند به محمدرضا حسین‌زاده اعطا شد، آمده است: بانک‌ها در اقتصاد هوشمند نقش موثر و ویژه‌ای در هموارسازی مسیر رشد و توسعه اقتصادی دارند، به گونه‌ای که با گذار از دیدگاه «محصول‌گرا» به «مشتری‌گرا و خدمت‌‍محور» و ایجاد تحول و نوآوری در لایه‌های مختلف کسب و کار می‌توانند تامین‌کننده نیازها و انتظارات فعالان اقتصادی و مشتریان از طریق بهبود تجربه مشتری باشند.

وزیر اقتصاد تاکید کرده است که این فرایند مستلزم تطبیق باور، رفتار، منابع و ساختارها با نیازهای متغیر و متفاوت کسب و کارها و مشتریان از یک طرف و بهبود مستمر در فرایندها با بهره‌گیری از سایر بازیگران اکوسیستم جدید است که خود منجر به ایجاد بانک چابک‌تر با بهره‌وری بالاتر و هزینه عملیاتی کمتر خواهد شد.

گفتنی است بانک ملی ایران طی سال‌های اخیر با سرمایه‌گذاری و تلاش‌های گسترده در حوزه بانکداری الکترونیکی و دیجیتال، طی چهار رویداد «ملی شو» تعداد قابل توجهی از محصولات پیشرو و موثر خود در این حوزه‌ها را رونمایی و عملیاتی کرده است.

اپلیکیشن‌های ایوا، بام، بله، نشان بانک، نشان پرداخت، شصت، زرنشان، بانک آفیسر، سکوک، ملی فاند، باجه آنلاین، دستگاه‌های خودگردان، BTM، VTM، Cashless  و ... و نیز شعب ملی پلاس بخشی از محصولات بانک ملی ایران در حوزه بانکداری دیجیتال هستند.


خبر پیشنهادی
نگاهی به سامانه پرداخت لحظه ای شرکت خدمات انفورماتیک؛

پردازش دستور پرداخت های آنی مبتنی بر شماره حساب


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما