برنامه های حمایتی بانک کشاورزی برای زنان - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

برنامه های حمایتی بانک کشاورزی برای زنان

بانک کشاورزی با هدف فراهم آوردن امکانات لازم برای ایجاد اشتغال مولد زنان سرپرست خانوار از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، ۱۹۶۲ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بانک کشاورزی با هدف حمایت از زنان به ویژه فراهم آوردن امکانات لازم برای ایجاد اشتغال مولد زنان سرپرست خانوار اقدام به پرداخت تسهیلات به معرفی شدگان کمیته امدادامام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، همچنین اجرای طرح حضرت زینب کبری و طرح تامین مالی خرد با رویکرد بانکداری پیوندی کرده است.

 این بانک با هدف فراهم آوردن امکانات لازم برای ایجاد اشتغال مولد زنان سرپرست خانوار از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، اقدام به پرداخت ۱۹۶۲ میلیارد ریال تسهیلات به معرفی شدگان کمیته امدادامام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کرده است.  

همچنین بانک کشاورزی با همکاری صندوق توسعه کشاورزی سازمان ملل متحد (ایفاد) ، طرح تامین مالی خرد با رویکرد بانکداری پیوندی را با هدف توانمند سازی،ارتقا و بهبود سطح معیشت زندگی روستاییان در دست اجرا دارد و از ابتدای اجرای این طرح تا پایان دی ماه ۹۹ بیش از ۲۴۱۶ میلیارد ریال تسهیلات در این زمینه پرداخت شده است.  


خبر پیشنهادی
بررسی عملکرد ATMها طی دهه اخیر نشان می دهد؛

کاهش 50 تا 70درصدی تعداد تراکنش خودپردازهای بانک های کوچک


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما