زوج جوان صاحب خودروی طلایی ؛ شیرینی فرزند دار شدن دوچندان شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

زوج جوان صاحب خودروی طلایی ؛ شیرینی فرزند دار شدن دوچندان شد

این روزها روزهای خوبی برای زوج جوانی است که سه سال پیش کسب و کار خود را در مرکز خرید اندیشه به راه انداختند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، رونق کسب و کاری که به سختی و از صفر آغاز کردند، فرزند تازه به دنیا آمده شان و البته خوش قدمی اش، خوش قدمی که نتیجه آن برنده شدن جایزه خودرو جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت هم بود.

بهناز دیانتی و امیر محمد گودرزی این روزها شیرینی قدم نورسیده را با خودرو پژویی که در قرعه کشی برده اند بیش از همیشه حس می کنند.

جالبتر اینکه می گویند از همان ابتدا که کسب و کارشان را کلید زدند دستگاه ایران کیش یکی از دو دستگاه کارتخوانی بوده که از آن استفاده کردند.

هرچند که در تمام این ماه ها، اتومبیل مقابل مرکز خرید اندیشه، جلو چشمانشان بوده اما باور اینکه روزی روزگاری آن ها صاحب این خودرو خواهند بود به فکرشان خطور هم نمیکرد.

دستگاه ایران کیش به نام خانم دیانتی است و در روز قرعه کشی هم  به جای او همسرش حضور داشته  او از روز برنده شدن دراین قرعه کشی می گوید:" در خانه مشغول درست کردن غذا بودم دیدم امیرمحمد با دسته گل آمده و پلاک ماشین به دست .  به شوخی گفتم این چیه ؟ ماشین خریدی؟ گفت: نخریدم بردیم. بعد از پلاک، سوئیچ را هم نشانم داد. میخواستم جیغ بزنم. میگفتم شوخی می کنی تا برگه برنده شدنش در قرعه کشی را نشانم داد. دوست داشتم واکنش امیر را در موقع برنده شدن هم می دیدم. "

امیر محمد گودرزی اما درباره لحظه برنده شدنشان میگوید:" اوایل که عددهای قرعه کشی بیرون می آمد و خوانده میشد من هم مشغول فیلم گرفتن بودم که هر بار دیدم به شماره من نزدیکتر می شود. دیگر فیلم گرفتن یادم رفت دنبال این بودم که من انتخاب می شوم یانه . مجری برنامه هم وقتی با هیجان از من می پرسید که حاضرید برگه را بفروشی نفس من تندتر و تندتر میزد واقعا نمیتوانستم حس و حالم را بگویم برنده که شدم بی اختیار فریاد زدم. "

گودرزی ادامه میدهد:" انصافا همین که ازهمان ابتدای کار تا امروز دستگاه ایران کیش رااستفاده می کنیم. یعنی از آن راضی بودیم حتی قبل از برنده شدن. اما حقیقتا فکرنمیکردم کسی که قرار است برنده این خودرو باشد خود ماییم. همان ماشینی که احتمال میدادیم بی خودی اینجاست و چند وقت دیگر هم ازاین جا بر میدارند.حالا هم واقعی بود هم نصیب ماشد"

این زوج خوشبخت البته درباره اهمیت برگزاری این جشنواره ها نیز می گویند: این موضوع یک بازی برد - برد است و پذیرنده ها نیز از آن به شدت استقبال می کنند. البته که در مرکز خرید اندیشه استفاده از دستگاه ایران کیش مرسوم است اما بعد از قرعه کشی استقبال های خیلی بیشتری از آن شده .اینکه در وضعیت اقتصادی امروز این جایزه را بردیم قطعا وصف ناشدنی است . ما را جزوی از خانواده بزرگ ایران کیش بدانید ."


خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما