توجه به نیروی انسانی، سرمایه اصلی بانک ایران زمین - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
در بازدید مدیران ارشد از شعب استان خراسان عنوان شد:

توجه به نیروی انسانی، سرمایه اصلی بانک ایران زمین

مدیران امور سرمایه انسانی، آموزش و امورشعب استان های بانک ایران زمین طی سفر به استان خراسان با حفظ پروتکل های بهداشتی از شعب این استان بازدید و جلساتی جهت افزایش بهره وری و شنیدن مشکلات و ارائه راهکارها برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، علی فتاحی مدیرامور سرمایه انسانی و آموزش و محمد حسینی کنارویی مدیرامور شعب استان ها که با هدف ابلاغ و نظارت برچگونگی اجرای طرح 100 روزه صورت گرفته بود به استان خراسان سفر کرده و از شعب این استان بازدید کردند.

حسینی کنارویی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تمامی شعب، با توجه به نامگذاری بانک ایران زمین بعنوان بانک دیجیتال ضمن بررسی عملکرد شعب در خصوص سرفصل های بانکداری مدرن، کنترل دائمی و مستمر دستگاه های خودپرداز، درآمدهای کارمزدی حاصل از توزیع پایانه های فروشگاهی، حرکت هدفمند برای تحقق اهداف بانکداری مدرن را به شعب توصیه کردند.

علی فتاحی مدیرامورمنابع انسانی و آموزش با تاکید بر رعایت بهداشت فردی و عمومی و در نهایت سلامت همکاران، ضمن بررسی عملکرد شعب بیان داشت: توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی بانک، در دستور کار مدیران ارشد بانک بوده و بهبود وضعیت معیشت همکاران در سال 99 حاکی از رویکرد فوق است.

میثم شمس آبادی مدیر استان ضمن عرض خیرمقدم به مدیران ارشد به ارائه گزارشی از عملکرد سالانه به تحقق هدف 40هزار میلیارد ریال منابع تا پایان شهریور 1400، خدمت محور شدن بانک و تحقق هدف "هر کارمند یک بانکدار حرفه ای" ارائه کردند.

در انتهای جلسه پیشنهادات، نظرات و سوالات همکاران توسط مدیران ارشد بانک مورد بررسی و پاسخگویی قرار گرفت.


خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما