توافق با ماینرهای قانونی برای تعطیلی فعالیت‌ها - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
جزییات تعدیل روشنایی معابر، جمع آوری رمز ارزها و انشعابات تشریح شد;

توافق با ماینرهای قانونی برای تعطیلی فعالیت‌ها

مدیرعامل توانیر با بیان اینکه با ماینرهای فعال قانونی توافقات لازم انجام شده که فعالیت خود را تعطیل کنند تصریح کرد: صنایع نیز همکاری کرده‌اند و به تمامی مدیران اجرایی ابلاغ شده که نسبت به کنترل ادارات اقدام کنند.

 به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمد حسن متولی زاده در برنامه سراسری تعدیل روشنایی معابر، جمع آوری رمز ارزها و اصلاح انشعابات که به طور همزمان در 32 استان کشور انجام می شود گفت: طی روزهای آینده شرایط تامین برق پایدار خواهد شد، ما به تعدیل روشنایی معابر به عنوان اولویت ادامه خواهیم داد و شرکت‌ها نیز این رویه را دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه برخورد با ماینرهای غیر مجاز اولویت جدی کشور است، افزود: با دقت و سرعت نسبت به شناسایی و با استفاده کنندگان غیر مجاز برای تولید رمز ارز برخورد خواهد شد.

مدیرعامل توانیر با بیان اینکه با ماینرهای فعال قانونی توافقات لازم انجام شده که فعالیت خود را تعطیل کنند تصریح کرد: صنایع نیز همکاری کرده‌اند و به تمامی مدیران اجرایی ابلاغ شده که نسبت به کنترل ادارات اقدام کنند.

وی با بیان اینکه باید خودمان در زمینه مدیریت مصرف پیشرو باشیم گفت: امیدواریم یک رقابت و مسابقه بین استان‌ها و سطح شهرها بگذاریم که در زمینه‌ روش‌های مصرف انرژی اطلاع رسانی شود. تصمیمات بر این مبناست که شهرها و استان‌هایی که میزان مصرف برق خود را کاهش دهند گاز و سوخت صرفه جویی شده به نیروگاه همان منطقه اختصاص می‌یابد.

وی ادامه داد: همچنین برای مشارکت جوانان با کمک اپراتورهای تلفن همراه و ثابت اطلاع رسانی و آموزش نحوه صحیح مصرف داده خواهد شد و براساس قرعه کشی هدایایی تعلق می‌گیرد که می‌تواند نقش موثری در مدیریت مصرف داشته باشد.

وی یادآور شد: یکی از نکات موثر نقش شرکت‌ها از منافع حاصل از صرفه جویی انجام شده معادل برق کشورهایی که از آنها برق خریداری می‌کنیم. صرفه جویی هر شهر رابا همان نرخ محاسبه می‌کنیم و منافع آن صرف همان مردم شهر برای خرید تجهیزات بیمارستانی و رفاه مردم می‌شود.

متولی زاده با بیان اینکه حفظ شبکه و بهینه سازی اهمیت دارد افزود: در این موضوع و پویش که به عنوان انرژی همدلی دنبال می‌شود پیگیری‌های لازم انجام می‌شود تا هم منافع ملی، شرکتی و  هم شهرها حفظ شود.

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط
هشدار وزیر نیرو به دارندگان ماینر:

مجوز نگیرید برخورد می‌شود


خبر پیشنهادی
گفتگو با علی اشرف افخمی، موسس اولین بانکداری دیجیتال در ایران(بخش سوم)؛

وام بدون بهره بانک دیجیتال با شعار «نه به رِبا» از اروپا تا ایران

گفتگو با اشرف افخمی، موسس اولین بانک دیجیتال در ایران (بخش دوم)؛

با بانکداری دیجیتال هر مشتری به یک کارمند هوشمند تبدیل می‌شود


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما