بیانیه بانک انصار در گرامیداشت 22 بهمن - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

بیانیه بانک انصار در گرامیداشت 22 بهمن

بانک انصار در بیانیه ای با گرامیداشت یوم ا... 22 بهمن و تبریک طلیعه سی و سومین بهار عزت و نعمت ولایت، انقلاب اسلامی را مبدا تحولات اساسی جهان اسلام در عصر حاضر دانست.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک از اداره  اطلاع رسانی بانک انصار، در بخشی از این بیانیه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و وعده الهی حضرت امام(ره) مبنی بر پیروزی ملت های مظلوم و مستضعف بر ستمگران، آمده است: به برکت انقلاب اسلامی ایران، بیداری اسلامی و رهایی بخش در کشورهای اسلامی و جهان سوم در شکلی نوین در حال شکل گیری است و همین مساله باعث انفعال دولت ها و قدرت های مستبد در برابر اراده ملت ها و احیا روحیه خودباوری و سلطه ستیزی در میان مسلمانان جهان در صحنه های بین المللی شده است.


   این بیانیه در پایان با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم مومن و بصیر برای حضور پرشور و گسترده در راه پیمائی سراسری یوم ا... 22 بهمن تاکید کرده است: کارکنان ارزشی و ولایت مدار بانک انصار ضمن بیعت مجدد با مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) همگام با ملت عظیم الشان ایران در راه پیمائی باشکوه 22 بهمن شرکت نموده و آمادگی همه جانبه خود را برای پاسداری از اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی اعلام می نماید.


خبر پیشنهادی
اکوسیستم پرداخت روی میزسخن مسئولان و طراحان(بخش دوم)

پل و کهربا؛ قطعات تکمیل پازل امنیت پرداخت

اکوسیستم پرداخت روی میز سخن مسئولان و طراحان(بخش اول)

پل و کهربا؛ دو بال تحول در مبادلات خرد


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما