تاکسی‌های سطح شهر مشهد هوشمند می‌شوند - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

تاکسی‌های سطح شهر مشهد هوشمند می‌شوند

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از هوشمندسازی ۱۱ هزار تاکسی در سطح شهر طی مدت زمان ۱۸ ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهدی حاتمی ابراز کرد: به همت معاونت اقتصادی شهرداری، سازمان تاکسیرانی شهرداری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد پروژه هوشمند سازی تاکسی های شهرداری مشهد در راستای ارتقای کیفیت خدمات تاکسی های شهری و بهبود فرایند مدیریت و نظارت  تعریف و در دستور کار قرارگرفت. 

وی افزود: این پروژه که با همکاری بخش خصوصی تامین مالی و اجرا خواهد شد، در بخش های اصلی آن سیستم محاسبه نرخ، مانیتورینگ، سیستم متمرکز نرم افزاری و مالتی مدیا، سیستم ارتباطی چندمنظوره، بسترهای مختلف پرداخت الکترونیک و بستر پخش پیام های شهروندی و تبلیغاتی پیش بینی شده است. 

حاتمی ضمن اشاره به خدمات رسانی گونه های مختلف تاکسی در سطح شهر مشهد به شهروندان، بیان کرد: استقرار این سیستم امکان ایجاد توازن مکانی و زمانی در سرویس دهی، ارتقای درآمدزایی تاکسی رانان و نیز بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان عزیز در این حوزه را فراهم  خواهد آورد.

وی در ادامه گفت: پروژه مذکور با برآورد اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال در‌ مدت زمان ۱۸ ماه تکمیل خواهد شد و بر این اساس بیش از ۱۱ هزار تاکسی در سطح شهر هوشمند سازی می شود.

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: اطلاعات مربوط به نحوه مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب فراخوان معاونت اقتصادی منتشر شده است که اطلاعات آن از طریق سایت معاونت به آدرس www. Eco.mashhad.ir قابل دسترسی است.

 

منبع: فارس


خبر پیشنهادی
کارنامه مالی بانک های ملت، تجارت و صادرات

کرونا و افزایش نسبت درآمد به هزینه بانک ها

گفت‌وگو با آرمان امینی، مدیرعامل مستربیتکس

نقش صرافی‌های آنلاین در توسعه بازار رمزارز/ چالشی به نام متولی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی