گوگل نتایج انتخابات آمریکا را در 70زبان ارائه می‌دهد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

گوگل نتایج انتخابات آمریکا را در 70زبان ارائه می‌دهد

گوگل طی یک همکاری با (AP (Associated Press می‌خواهد نتایج موثق انتخابات آمریکا در روزهای منتهی به آن را به ۷۰ زبان زنده دنیا نمایش دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، امندا استوری مسئول اعتماد و امنیت گوگل در بیانیه‌ای در وبلاگ خود نوشت «همانند انتخابات‌های قبلی که مردم به دنبال اطلاعات مربوط به نتایج از موتور جستجو و دستیار‌ها استفاده می‌کردند حالا این نتایج از طریق داده‌های AP ارائه خواهند شد.»

از سه شنبه آینده با نوشتن عبارت «نتایج انتخابات» (election results) در گوگل می‌توانید به داده‌های لحظه‌ای انتخابات و رقابت ایالتی دسترسی داشته باشید. با گفتن عبارت «سلام گوگل، نتایج فعلی انتخابات چیست؟»، دستیار هوشمند گوگل جزئیات را در گوشی همراه، اسپیکر هوشمند یا صفحه نمایش هوشمند شما نمایش خواهد داد. هر چند پیش از انتخابات نیز می‌توانید این ویژگی را آزمایش کنید اما به پاسخ گوگل در این دوره زیاد امیدوار نباشید.

یوتیوب نیز در راستای ارائه اطلاعات دقیق به مردم گام‌هایی را برداشته است و روز سه شنبه پنل اطلاعاتی این پلتفرم به پرسش‌های مخاطبان پاسخ خواهد داد و همچنین در زیر ویدیو‌هایی که درمورد انتخابات صحبت می‌کنند نیز اطلاعاتی نمایش داده خواهد شد. همچنین این پلتفرم مخاطبان را تشویق می‌کند که از طریق اخبار گوگل و به واسطه مصاحبه‌ها، تحلیل‌ها و اطلاعاتی که در آن ارائه شده است انتخابات را تجربه کنند.

گوگل در ادامه راه خود با مسئولان امنیتی و دیگر شرکت‌های تکنولوژی درمورد انتشار اطلاعات مشکوک همکاری خواهد کرد و از آنجایی که احتمالا نتایج با تاخیر ارائه می‌شود این موتور جستجوی عظیم به طور موقت پس از اتمام رای گیری در ۳ نوامبر تبلیغات و منابعی که به نامزدها و یا نتایج انتخابات ۲۰۲۰ اشاره می‌کنند را غیرفعال خواهد کرد.

فیسبوک نیز به تازگی دیدگاهی مشابه را پیش رو گرفته است و به گفته این شرکت نیز پس از پایان انتخابات در ۳ نوامبر، تبلیغات مربوط به موضوعات سیاسی، الکترال را متوقف خواهد کرد. این شبکه اجتماعی در هفته آخر منتهی به رای گیری تمامی تبلیغات تازه سیاسی را ممنوع کرده است.

 

 

منبع: pcmag


خبر پیشنهادی
کارنامه مالی بانک های ملت، تجارت و صادرات

کرونا و افزایش نسبت درآمد به هزینه بانک ها

گفت‌وگو با آرمان امینی، مدیرعامل مستربیتکس

نقش صرافی‌های آنلاین در توسعه بازار رمزارز/ چالشی به نام متولی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی