تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان اساتید با موافقت وزیر ارتباطات - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان اساتید با موافقت وزیر ارتباطات

معاون وزیر ارتباطات از موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان اساتید دانشگاه خبر داد. ​

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات در حساب کاربری خود در توییتر از تمدید مهلت ثبت‌نام اساتید دانشگاه برای دریافت اینترنت رایگان با موافقت محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

هاشمی در این توییت نوشت: پیرو درخواست جامعه دانشگاهی، پیگیری همکاران ما در معاونت فناوری و نوآوری و موافقت وزیر ارتباطات امکان ثبت‌نام اساتید دانشگاه سراسر کشور برای دریافت اینترنت رایگان تمدید شد. اساتید دانشگاه برای دریافت این هدیه می‌توانند به سامانه ICTGifts.ir مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام خود در زمان مقرر از دریافت بسته اینترنت رایگان برای آموزش مجازی بهره‌مند شوند.

پیش‌ازاین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌منظور حمایت از فرآیند آموزش در کشور، ترافیک سامانه‌های آموزش مجازی مراکز علمی، دانشگاهی و حوزه‌های علمیه برای دانشجویان را رایگان اعلام کرد.

بر همین اساس فهرست سامانه‌های آموزشی اعلام شده برای اعمال تعرفه رایگان، در آدرس  https://ict.gov.ir/fa/unitraffic، منتشر شد و برای مراکز آموزشی که مشخصات آن‌ها در سامانه مذکور درج نشده، امکان ثبت‌نام و درج اطلاعات توسط مدیر فناوری آن مرکز، در آدرس مذکور میسر شده است.

 

منبع: ایلنا


خبر پیشنهادی
کارنامه مالی بانک های ملت، تجارت و صادرات

کرونا و افزایش نسبت درآمد به هزینه بانک ها

گفت‌وگو با آرمان امینی، مدیرعامل مستربیتکس

نقش صرافی‌های آنلاین در توسعه بازار رمزارز/ چالشی به نام متولی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی