گام بعدی شاپرک در ساماندهی حوزه پرداخت‌یاری - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

گام بعدی شاپرک در ساماندهی حوزه پرداخت‌یاری

آن دسته از پرداخت‌یارهایی که تا بیست و هفتم مهرماه پذیرندگان و تراکنش‌های خود را به‌طور کامل در سامانه شاپرک ثبت نکنند با قطع پذیرندگان خارج از این مدل مواجه خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همان‌گونه که پیش ‌از این اعلام‌شده بود نام پرداخت‌یارهایی که تا پنجم مهرماه به‌طور کامل به مدل پرداخت‌یاری مهاجرت نکرده بودند از سایت این شرکت حذف شد.

ازآنجایی‌که تعداد این پرداخت‌یارها در مقایسه با همه شرکت‌های پرداخت‌یاری که با شرکت شاپرک تفاهم‌نامه امضا کرده بودند بسیار اندک بود، باید همکاری و تعامل اکثر قریب به‌اتفاق فعالان این حوزه را با شرکت شاپرک ارزنده، قابل‌تقدیر و ناشی از احساس مسئولیت نسبت به افزایش شفافیت در بخش پرداخت الکترونیکی کشور قلمداد کرد.

شرکت شاپرک بنا بر مسئولیت خود در قبال شفافیت، اجرای مقررات و مهم‌تر از همه حفظ حقوق شرکت‌های پرداخت‌یاری که در چارچوب ضوابط تعیین‌شده فعالیت می‌کنند در گام بعدی تا بیست و هفتم مهرماه به پرداخت‌یارهایی که نامشان از سایت این شرکت حذف‌شده فرصت می‌دهد پذیرندگان و تراکنش‌های خود را به‌طور کامل به سامانه پرداخت‌یاری منتقل کنند تا به‌محض تکمیل این انتقال نامشان مجدداً در سایت شاپرک درج شود.

لازم به تأکید است آن دسته از معدود پرداخت‌یارهایی که نسبت به انتقال پذیرندگان و تراکنش‌های خود تا تاریخ مذکور اقدام نکنند با قطع ارتباط پذیرندگان خارج از فهرست منتقل‌شده مواجه خواهند شد.

 

روابط عمومی شاپرک


خبر پیشنهادی
بررسی عملکرد ATMها طی دهه اخیر نشان می دهد؛

کاهش 50 تا 70درصدی تعداد تراکنش خودپردازهای بانک های کوچک


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما