تزریق نگاهی جدید به ایران کیش طی یک‌سال و نیم اخیر - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
اعضای هیئت مدیره جدید ایران کیش معرفی شدند

تزریق نگاهی جدید به ایران کیش طی یک‌سال و نیم اخیر

مراسم معارفه اعضای هیئت مدیره جدید و همینطور قدردانی از حمیدرضا شریفیان رئیس سابق هیئت مدیره ایران کیش با حضور معاونین و مدیران بانک تجارت، ایران کیش و اعضای هیئت مدیره برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، حمید رضا شریفیان در این مراسم با اشاره به اتفاقات خوبی که با نگاه جدیدی که به ایران کیش تزریق شد رخ داد گفت : دردوسال گذشته تلاش کردیم کانال های کسب درآمدی را افزایش دهیم افزایش کانال های درامدی شرکت بسیار حیاتی است و باید از درامدهای تک محصولی فاصله بگیرد، با پیگیری این موضوع ظرفیت های بزرگی را ایجاد کردیم.

وی ادامه داد: با وجود پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش مسیر به جلو پیش رفت و با پروژه ها طرح های ایجاد شده به ویژه در سوخت روندهای بسیار خوبی شروع شده است. به آینده شرکت بسیار امیدوارم .امیدداریم تا در آینده شرکت نتایج بسیار خوبی را شاهد باشیم.

شریفیان گفت: درتمام این مدت تلاش کردم عضو کوچکی باشم که درمجموعه ایران کیش بتواند کاری انجام دهد.

پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش نیز اظهارکرد:همراهی با جناب شریفیان باعث افتخاربود.خیلی چیزها ازایشان یاد گرفتیم و از حمایت ایشان کمال تشکر را دارم.

طبری گفت: در سال 98 یازده درصد بیشتر از پیش بینی EPS خود را محقق کردیم.

وی افزود: در چهار ماه اول سال رشد خیلی خوبی در تعداد تراکنش کارتخوان داشتیم و در بحث آی پی جی پیش بینی میکنیم تا پایان مردادماه دوپله دیگرصعود داشته باشیم که در مجموع یکسال و چندماه گذشته به معنای چهار پله صعود ما در رتبه آی پی جی خواهد بود.

درادامه از زحمات شریفیان قدردانی و آقایان درگاهی، مالی و کشوری به عنوان اعضای هیئت مدیره جدید ایران کیش از سوی بانک تجارت معرفی شدند.

گفتنی است در این مراسم سید محمود احمدی و عباس ابراهیمی معاون فناوری و معاون سرمایه گذاری بانک تجارت در مراسم تجلیل ازشریفیان حضور داشتند و به این نکته اشاره کردندکه حمیدرضا شریفیان با تغييراتي كه در اين مدت در ايران كيش انجام دادباعث رشد و شكوفايي ايرانكيش شد.

روابط عمومی ایران کیش

 


خبر پیشنهادی
در اردیبهشت ماه99 رقم خورد؛

رشد 12 درصدی در تعداد تراکنش‌های بانکی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی