درخواست غیرحضوری دسته چک در بانک قرض‌الحسنه رسالت - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
برای نخستین بار در کشور صورت گرفت؛

درخواست غیرحضوری دسته چک در بانک قرض‌الحسنه رسالت

مدیرخزانه داری ومبادلات بانک قرض الحسنه رسالت گفت: مشتریان می توانند از طریق اینترنت بانک و همراه بانک با ورود به پیشخوان رسالت و با صرفه جویی در زمان ؛ هزینه و سرعت در کار(رضایتمندی مشتری) درخواست دسته چک داده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، هادی گرمابدری، مدیرخزانه داری ومبادلات بانک قرض الحسنه رسالت با بیان اینکه در حال حاضر بانک قرض الحسنه رسالت نخستین و تنها بانکی است که درخواست غیرحضوری دسته چک را عملیاتی کرده است؛ گفت: با توجه به تحقق بانکداری دیجیتال و افق 1400این بانک مبنی بر بانکداری بدون شعبه؛ اهمیت  این طرح در بانکداری اجتماعی و در شهرهای بدون شعبه بسیار قابل محسوس است.

به گفته وی پیش از این مشتریان(اعضا) برای درخواست دسته چک به شعبه مراجعه می کردند که با عملیاتی شدن این درخواست به صورت غیرحضوری ؛ تمام فرایندها در مرکز خزانه داری و مبادلات انجام می گیرد.

گرمابدری گفت: بعد از ثبت درخواست ؛دسته چک مشتریان استان تهران بعد از دو روز و سایراستان ها بین دو تا سه روز کاری به آدرس آنها ارسال خواهد شد.

وی اجرایی شدن طرح تحویل دسته چک در آدرس مشتریان را پیش از این عملیاتی شده بود را گامی دیگر از خدمات مجازی بانک قرض الحسنه رسالت در تحقق بانکداری دیجیتال برشمرد و اظهارداشت: در آینده ای نزدیک نیز رفع سوءاثر چک در این بانک غیرحضوری می شود.


خبر پیشنهادی
در اردیبهشت ماه99 رقم خورد؛

رشد 12 درصدی در تعداد تراکنش‌های بانکی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی