نحوه دانلود اپلیکیشن جی بی تل بانک قوامین - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
#کرونا؛ با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک #در_خانه_می_مانیم

نحوه دانلود اپلیکیشن جی بی تل بانک قوامین

با بانکداری الکترونیک علیه کرونا

جی بی تل یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی موبایل است که خدمات بانکی را در بستر تلفن همراه به ساده ترین شکل ممکن عرضه می کند، مشتریان محترم با استفاده از این برنامه می توانند به راحتی و در تمام مدت شبانه روز(7x24) از خدماتی چون انتقال وجه، خرید شارژ، پرداخت قبوض، و .... استفاده نمایند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این روزها شیوع ویروس کرونا مهم‌ترین اتفاقی است که در ایران رخ داده است.همه بانک‌های کشور سامانه‌ها و نرم‌افزارهایی را به مشتریان خود ارائه کرده‌اند که قابلیت‌های فراوانی داشته و می‌تواند افراد را از مراجعه حضوری به شعب بانک‌ها بی‌نیاز سازد.پایگاه خبری بانکداری الکترونیک با راه اندازی کارزار «با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک # در_خانه_می_مانیم » به معرفی خدمات مختلف بانکداری و پرداخت الکترونیک می پردازد.

چگونه از اپلیکیشن جی بی تل بانک قوامین استفاده کنیم

یک برنامه (application) قابل نصب بر روی موبایل است که خدمات بانکی را در بستر تلفن همراه به ساده ترین شکل ممکن عرضه می کند، مشتریان محترم  با استفاده از این برنامه  می توانند به راحتی و در تمام مدت شبانه روز(7x24) از خدماتی چون انتقال وجه، خرید شارژ، پرداخت قبوض، و .... استفاده نمایند .
 توجه: برنامه نصب شده  جی بی تل با 2 روش پیامکی و اینترنتی(GPRS,WIFI,..) می تواند با مرکز ارتباط برقرار نماید و از این طریق عملیات مورد نظر را انجام دهد.
 

تغییرات نسخه 3.0.6:

    فعالسازی رمز دوم پویا
    غیر فعالسازی رمز دوم پویا
    درخواست رمز دوم پویا

 
قابلیت های جدید نسخه 3.0

    امکان خرید شارژ ( کد شارژ - مستقیم ) با استفاده از کارت های شتابی سایر بانک ها
    امکان پرداخت قبوض با استفاده از کارت های شتابی سایر بانک ها
    امکان ورود از طریق سنسور تشخیص اثر انگشت
    فعال شدن خدمات کارتی برای کارتهای دارای تاریخ انقضای 1400
    دریافت لیست کارتهای مشتری بصورت خودکار
    نگهداری 1000 عملیات آخر کاربر در قسمت گزارش
    امکان اشتراک گذاری نتیجه تراکنش ها
    بهینه سازی برخی خدمات

خدمات و امکانات  جی بی تل:
 
در حال حاضر خدمات ذیل در نسخه 3.0 جی بی تل قابل استفاده است و در آینده نزدیک خدمات متنوع دیگری نیز به آن افزوده خواهد شد:
1.خدمات کارت : گردش کارت ، مانده گیری ، انتقال وجه شتابی و داخلی، مسدود نمودن کارت، پرداخت قبوض جرائم رانندگی
2. خدمات حساب(سپرده) : گردش حساب، مانده گیری، انتقال وجه  سپرده به سپرده ،کمک های خیریه ،  مشاهده وضعیت سپرده ،مشاهده لیست چک های واگذار شده به حساب
3. انتقال وجه : شتابی، درون بانکی
4. پرداخت قبض  : به 2 روش دستی، بارکد خوان
5. خرید شارژ: ایرانسل و همراه اول و رایتل
6. محاسبه کد شبا :جهت انجام عملیات ساتنا و پایا
7. مشاهده لیست شعب :مشاهده تمامی شعب بر روی نقشه
8. خدمات چک :مشاهده وضعیت برگه چک ، مشاهده وضعیت دسته چک ، ثبت تاریخ سر رسید چک
9. آگاه سازی :دریافت پیغام های مربوط به نرم افزار از سمت بانک
10. سایر خدمات :غیر فعال سازی برنامه ، سوابق تراکنش ها ، پاک کردن سوابق تراکنش ها ،کارت های پرکاربرد ، حساب های پرکاربرد ، سپرده های برگزیده ، مدیریت شماره شبا ، مدیریت کارت های کاربر ، تغییر گذرواژه  

نکات مهم پیش از استفاده از جی بی تل:
 
1- نسخه 3.0.2 جی بی تل برای سیستم عامل Android به 2 صورت پیامکی و اینترنتی قابل استفاده است . نسخه 3.0.2 مخصوص سیستم عامل های Windows Phone  و iOS به صورت اینترنتی  قابل استفاده می باشد.
 
2- در گوشی های دو سیم کارته شماره ای که به شعبه ارائه شده باید با تغییر تنظیمات گوشی به عنوان سیم کارت پیش فرض و فعال جهت ارسال پیامک تعین شود، به عبارتی دیگر صرفا قرارگیری سیم کارت در اسلات 1 گوشی دلیل بر استفاده برنامه از آن نمی باشد و باید سیم کارت فعال و پیش فرض گوشی را شماره ای قراردهید که در شعبه معرفی شده است.
 
3- برنامه جی بی تل بر روی گوشی های با نسخه سیستم عامل Android 4 و به بالا نصب خواهد شد. و اگر نسخه اندروید پایین تر از 4 باشد برنامه جی بی تل نصب نخواهد شد.
4- اگر سیم کارت شما اعتباری است و قصد استفاده از جی بی تل بر بستر پیامک  را دارید از داشتن شارژ کافی مطمئن شوید.
5- جهت استفاده از خدماتی همچون انتقال وجه کارت به کارت، خرید شارژ و.. باید رمز دوم کارت(رمز خرید اینترنتی) را فعال نماید(این رمز را از دستگاه های خودپرداز(ATM) دریافت نمایید).

  نکات امنیتی :
 
1- جی بی تل را تنها از راه های اعلام شده توسط بانک دریافت نموده و به هیچ عنوان از روشهای دیگر استفاده نکنید.
2- به هیچ وجه رمزهای خود(رمز اول و دوم کارت و رمز ورود به نرم افزار همراه بانک) را در اختیار دیگران قرار ندهید و آنها را در فواصل زمانی تغییر دهید.
3- در صورت مفقودی یا سرقت تلفن همراه مشتری باید درخواست غیرفعال نمودن شماره سیم کارت را به شعبه اعلام نماید. ضمن اینکه مشتری می تواند با اختصاص شماره حساب و شماره کارت خود به یک سیم کارت جدید  از طریق یکی از شعب بانک قوامین اطلاعات سیم کارت سرقت( مفقود )شده را  از سیستم حذف نموده و از رمز جدیدی که به او داده می شود استفاده نماید.
4- پیش از واگذاری گوشی تلفن همراه خود برنامه را از روی گوشی حذف یا از گزینه غیر فعال سازی برنامه در تنظیمات نرم افزار استفاده نمایید. با این کار کلیه اطلاعات حسابهای ثبت شده و نیز پیامهای دریافتی شما بر روی گوشی از بین می روند.
5- پیش از واگذاری سیم کارت خود، چنانچه سیم کارت دیگری را جایگزین نمی نمایید باید با مراجعه به شعبه حسابها و سرویس های یکطرفه ثبت نامی خود را حذف نمایید.

دانلود نسخه اندروید جی بی تل

دانلود نسخه ios جی بی تل


خبر پیشنهادی
گفتگو با اشرف افخمی، موسس اولین بانک دیجیتال در ایران (بخش دوم)؛

با بانکداری دیجیتال هر مشتری به یک کارمند هوشمند تبدیل می‌شود

گفتگو با علی اشرف افخمی، موسس اولین بانک دیجیتال (بخش اول)؛

هر جا و هر زمان، نه در بانک / بانکداری دیجیتال اجتناب ناپذیر است


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما