کیف پول اپلیکیشین ایوا عملیاتی شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

کیف پول اپلیکیشین ایوا عملیاتی شد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد کیف پول خود را در اپلیکیشن ایوا فعال کرد. هم اکنون میلیون‌ها کاربر ایوا می‌توانند پرداخت‌های خود را از طریق کیف پول، در امنیت کامل و با بالاترین سرعت ممکن انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، با کیف پول ایوا می‌توان از کارت‌خوان‌های پرداخت الکترونیک سداد در فروشگاه‌های سراسر کشور خرید کرد و کاربران اپلیکیشن ایوا می‌توانند مبلغ خرید را به واسطه QR کد دریافتی از فروشنده و  از محل کیف پول خود پرداخت کنند.

با توجه به این موضوع  که تیم توسعه اپلیکیشن ایوا در حال گسترش قابلیت‌های کیف پول است به زودی شاهد استفاده از این قابلیت در بسترهای دیگر همچون سایر اپلیکیشن ‌ها، سازمان‌ها و ادارات نیز خواهیم بود.

با فراگیر شدن کیف پول ایوا با توجه به امکانات این محصول مشتریان خواهند توانست تا با امنیت کامل و سرعت بالا پرداخت های خرد خود را انجام دهند. کیف پول ایوا همچنین راهکاری مناسبی برای حذف پرداخت های خرد از چرخه پرداخت های آنلاین است و از فشار وارده بر سیستم شتاب و شاپرک به جهت پردازش پرداخت های خرد می کاهد.

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت است که خدمات متنوعی  همچون خرید شارژ و بسته اینترنت، کارت به کارت ، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت‌های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که با فعال شدن کیف پول امکان  پرداخت مبلغ خرید از این طریق نیز فراهم شده است.

کاربران می توانند برای دانلود اپلیکیشن ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال و یا #1*737* را شماره‌گیری کنند و از امکانات و خدمات پرداختی آن بهره مند شوند.


خبر پیشنهادی
بررسی عملکرد ATMها طی دهه اخیر نشان می دهد؛

کاهش 50 تا 70درصدی تعداد تراکنش خودپردازهای بانک های کوچک


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما