ماموریت های معاونت کسب و کارهای نوین ایران کیش اعلام شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

ماموریت های معاونت کسب و کارهای نوین ایران کیش اعلام شد

شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش که از دیرباز نگاه ویژه‌ای به حوزه فین‌تک و استارتاپ‌ها دارد، تلاش می‌کند تا با حمایت از آنها به یک برنامه برد-برد میان خود و این شرکت‌ها برسد. در سال جدید معاونتی با عنوان کسب‌و‌کارهای نوین با علم به اینکه زنده ماندن در صنعت پرداخت نیاز به تحول دارد و به جز تحول نمی‌توان نتیجه بهتری گرفت، تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی کشور برای سر و سامان دادن به وضع کنونی کسب‌وکارهای نوپا و تاثیرگذار پیشگام شده‌اند.
در عرصه‌ای که تکنولوژی‌ها دائم در حال تغییر و تحول هستند، نیازمندی‌ها، مدل‌های کسب‌و‌کار و پژوهش‌ها نیز تغییر می‌کنند. از این رو ایران‌کیش می‌خواهد تا این تغییرات و نیازمندی‌ها را برآورده سازد.

شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش که از دیرباز نگاه ویژه‌ای به حوزه فین‌تک و استارتاپ ‌ها دارد، تلاش می‌کند تا با حمایت از آنها به یک برنامه برد-برد میان خود و این شرکت‌ها برسد. در سال جدید معاونتی با عنوان کسب‌و‌کارهای نوین با علم به اینکه زنده ماندن در صنعت پرداخت نیاز به تحول دارد و به جز تحول نمی‌توان نتیجه بهتری گرفت، تشکیل شد.

تلاش برای یافتن راه‌هایی در جهت توسعه و تنوع محصول و افزایش سهم بازار یکی از اولویت‌هایی است که در این معاونت در نظر گرفته شده است.

از سویی با توجه به اینکه ایران‌کیش به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان مطرح است اکنون با اضافه کردن این بخش به این شرکت، سعی شده تا در این مسیر گام برداشته شود.

وقتی سخن از حرکت بر روی لبه تکنولوژی می‌شود و از طرفی باور داریم خلاقیت رکن اصلی در این زمینه است، لذا نیازمند توجه ویژه به فعالان حوزه فین‌تک هستیم که طی این سال‌ها با وجود مشکلات فراوان با همت مستمر توانسته‌اند کار خود را ادامه داده و نوآوری و ارزش‌افزوده فراوانی را برای صنعت پرداخت الکترونیک به ارمغان بیاورند. معاونت کسب‌و‌کارهای نوین ایران کیش تلاش می‌کند تا این توجه و تعامل در بالاترین سطح قرار گیرد.

 

 

منبع: ایران کیش


خبر پیشنهادی
بانکداری الکترونیک گزارش می‌دهد؛

عملکرد مرکز نوآوری پل‌وینو طی یکسال گذشته/ به وقت نو


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی