بانک باید به بانکداری بپردازد و امور فناوری را به شرکت‌های متخصص بسپارد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
مدیرعامل بانک صادرات در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک؛

بانک باید به بانکداری بپردازد و امور فناوری را به شرکت‌های متخصص بسپارد

دکتر «حجت الله صیدی» مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیداری که با همراهی اعضای هیات مدیره، هیات عامل و مدیران ارشد حوزه فناوری اطلاعات این بانک از شرکت خدمات انفورماتیک داشتند طی سخنانی سطح همکاریها و کم و کیف آنرا مطلوب و اطمینان بخش خواند و با تاکید بر این مهم که بانک باید به بانکداری بپردازد و امور فناوری را به شرکت‌های متخصص بسپارد، خواستار تعامل دوطرف در تسریع روند همکاری‌ها و پاسخگویی به نیازها شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، در این دیدار که روز سه شنبه 5 آبان ماه 98 انجام شد، مدیران ارشد بانک صادرات پس از بازدیدِ سایتِ شرکت، در نشستی با حضور «مهندس نجفی» مدیرعامل و معاونین شرکت خدمات انفورماتیک به بحث و گفتگو پیرامون همکاری‌های فیمابین و گسترش تعاملات پرداختند.

در این جلسه، ابتدا مهندس نجفی ضمن خیر مقدم، طی سخنانی به تاثیرات مهم چنین دیدارهایی در اطلاع از همکاریهای صورت گرفته اشاره‌کرد و اظهار داشت: بانک صادرات یکی از کلید‌ی‌ترین بانک‌های کشور است که شرکت خدمات انفورماتیک افتخار همکاری طولانی و موثر با این بانک را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین ضمن تاکید بر نگاه نوآورانه و ویژه مدیرعامل بانک صادرات به حوزه فناوری اطلاعات خاطر نشان ساخت: تغییرات حوزه فناوری اطلاعات بانکی بسیار سریع است و به همین جهت هر نهاد فعال در این حوزه باید چند اصل را مورد توجه قرار دهد تا حضور خود را در این صنعت تضمین کند؛ ورود نسل جدید مشتریان، بازیگران جدید، فناوری‌های نوین و مقررات جدید از جمله این موارد است.

دکتر صیدی نیز در ادامه این نشست سطح همکاریها و کم و کیف آنرا مطلوب و اطمینان بخش خواند و با تاکید بر این مهم که بانک باید به بانکداری بپردازد و امور فناوری را به شرکت‌های متخصص بسپارد، خواستار تعامل دوطرف در تسریع روند همکاری‌ها و پاسخگویی به نیازها شد.

گفتنی است، در بخشی از این نشست دکتر فرهاد فائز معاون بازاریابی و فروش شرکت ضمن معرفی فعالیت‌ها به رئوس توافقات و اقدامات صورت گرفته برای  بانک صادرات اشاره کرد و خاطر‌نشان ساخت: راه اندازی نسخه جدید تحلویلداری و تسهیلات، راه اندازی سامانه تولید رمز پویا موسوم به «ریما»، ارائه نسخه جدید همراه بانک که با استقبال بسیار مشتریان نیز مواجه بوده و همچنین راه‌اندازی سامانه «میداس» از جمله کارهای مشترک طی سال جاری بوده است.

 

 

 

منبع: خدمات انفورماتیک


خبر پیشنهادی
صورت‌های مالی 98 بانک ایران زمین نشان می‌دهد؛

عبور از تنگناها و امید به سودآوری در سال99


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی