متقاضیان وام ضروری بازنشستگان کشوری تا فردا ثبت نام کنند/تهران دارای بیشترین آمار ثبت نام - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

متقاضیان وام ضروری بازنشستگان کشوری تا فردا ثبت نام کنند/تهران دارای بیشترین آمار ثبت نام

به گفته معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری مهلت ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری فردا سه‌شنبه ۳۰ مهر ماه ۹۸ پایان می یابد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، امین پورذاکری با تاکید براینکه قرار است سه‌شنبه 30 مهر ماه 98 ثبت نام اینترنتی این تسهیلات پایا ن یابد، اظهار کرد: از ابتدای مهر ماه تا روز یکشنبه (28 مهرماه 98) تعداد 240 هزار و 361 نفر از بازنشستگان و موظفین زیرپوشش این صندوق اقدام به ثبت نام اینترنتی در سامانه وام ضروری 7 میلیون تومانی کرده‌اند.

پورذاکری ادامه داد: استان تهران با 42 هزار و 637 نفر همانند سال‌های گذشته بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: پس از آن به ترتیب استان‌های فارس با 19 هزار و 431 نفر، خراسان رضوی با 18 هزار و 808 نفر، اصفهان با 16 هزار و 614 نفر و گیلان با 12 هزار و 420 نفر قرار دارند.

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کمترین تعداد ثبت نام اینترنتی وام ضروری نیز مربوط به استان‌های قم با هزار و 749 نفر، ایلام با هزار و 981 نفر، خراسان شمالی با دو هزار و 93 نفر، کهکیلویه و بویراحمد با دوهزار و 392 نفر و بوشهر با دوهزارو 470 نفر است.

ثبت نام اینترنتی وام ضروری 7 میلیون تومانی از اول مهرماه آغاز شده و تا سه شنبه 30 مهرماه 98 در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت.

 

منبع: تسنیم


خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی