طراحی و تولید نرم افزار همیار پشتیبان در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

طراحی و تولید نرم افزار همیار پشتیبان در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

نرم افزار «همیار پشتیبان» توسط امور برنامه‌ریزی و سیستم‌ها و واحد نرم‌افزار شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی طراحی و تولید شد. این نرم‌افزار کاستی‌های مربوط به سرویس روزانه‌ پشتیبان‌های پایانه‌های فروش را پوشش می‌دهد و با استفاده از آن در مصرف کاغذ نیز صرفه‌جویی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، به نقل از واحد روابط عمومی و تبلیغات، نرم افزار "همیار پشتیبان" به همت امور برنامه‌ریزی و سیستمها و واحد نرم افزار شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی طراحی و تولید گردید.

لازم به ذکر است استفاده از این نرم افزار کلیه نیازها و کاستی‌های مربوط به سرویس روزانه‌ پشتیبان‌های پایا نه‌های فروش را پوشش می‌دهد و موجب افزایش سرعت و دقت پشتیبان در انجام فرآیند مربوطه می‌گردد.

همچنین می‌توان از قابلیتهای این نرم افزار به رؤیت اخبار و ابلاغیه‌های شرکت، سرویس‌های روزانه، دسترسی به جزوات آموزشی و فرم‌های مورد نیاز و ویرایش مشخصات پذیرنده توسط پشتیبانان به صورت آنلاین و آفلاین اشاره نمود.

گفتنی است تحقق اهداف زیست محیطی با کاهش چشمگیر میزان مصرف کاغذ، جلوگیری از هدر رفتن منابع سازمان (کاهش هزینه‌های مواد مصرفی مانند پرینتر، جوهر و ...)، افزایش سرعت در ارائه خدمات به پذیرندگان و در نهایت افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان و همچنین کاهش احتمال خطای انسانی از مزایای مهم استفاده از این نرم افزار می‌باشد.

اخبار مرتبط

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما