بهرامی نائب رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

بهرامی نائب رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران شد

افروز بهرامی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در انتخابات هیات رییسه کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران به عنوان نائب رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ،انتخابات هیات رییسه پنج کمیسیون مشورتی اتاق تهران روز گذشته برگزار و طی آن، ترکیب رییس و نواب رییس کمیسیون‌های تسهیل تجارت و توسعه صادرات، انرژی و محیط‌زیست، کشاورزی و صنایع تبدیلی، اقتصاد سلامت و کمیسیون حمایت قضایی و مبارزه با فساد مشخص شدند.

در انتخابات هیات رییسه کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران که با حضور مسعود خوانساری و سیده فاطمه مقیمی اعضای هیات رییسه و بهمن عشقی دبیرکل اتاق تهران برگزار شد، محمد لاهوتی با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس این کمیسیون برگزیده شد. همچنین مهدی شریفی نیک نفس و افروز بهرامی نیز با رای اعضای این کمیسیون بر کرسی نواب رییس تکیه زدند.

کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران در این دوره نیز به یکی از کمیسیون‌های پرطرفدار در میان اعضای هیات نمایندگان تبدیل شد؛ چنانکه ۱۵ عضو هیات نمایندگان برای عضویت در این کمیسیون اعلام آمادگی کرده بودند و درعین حال، از نمایندگان ۶ تشکل صادراتی نیز برای عضویت در این کمیسیون با حق رای دعوت به عمل آمد.

در انتخابات هیات رییسه کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران، در ابتدا ۱۴ نفر حاضر بودند ومحمد لاهوتی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رییس کنفدراسیون صادرات ایران تنها کاندیدای ریاست این کمیسیون بود که با ۱۳رای و کسب اکثریت آرا به ریاست این کمیسیون رسید. پس از آن، موعد انتخاب نواب رییس نیز فرا رسید. در این هنگام، مهدی شریفی نیک نفس، عضوهیات نمایندگان اتاق تهران و افروز بهرامی، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات به عنوان کاندیدای احراز پست نایب رییسی معرفی شدند و شریفی نیک نفس با ۱۲ رای به عنوان نایب رییس اول و بهرامی با ۱۱ رای به عنوان نایب رییس دوم برگزیده شدند.

همچنین با برگزاری انتخابات هیات رییسه کمیسیون‌های صنعت‌و‌معدن، بازار پول و سرمایه، بهبود فضای کسب‌و‌کار و رفع موانع تولید، اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال، و در نهایت کمیسیون گردشگری، فعالیت کمیسیون‌های ده‌گانه اتاق تهران برای مدت دو سال نخست دوره نهم هیات نمایندگان اتاق تهران، رسما آغاز خواهد شد.


خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما