تندیس برنزی نهمین کنفرانس بین المللی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد به بانک مسکن رسید

اختتامیه نهمین کنفرانس بین المللی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، با حضور و سخنرانی دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و جمعی از مسوولان در محل دانشگاه الزهرا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در اختتامیه این همایش پانلی به موضوع بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد توسط دکتر عادل آذر، دکتر سید رحمت ا.. اکرمی، مهندس نعمت الله ترکی و دکتر محمد قاسمی برگزار شد.در ادامه نیز اراِیه ای توسط دکتر کریم بیات - دبیر اجرایی کنفرانس با موضوع مدل بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد صورت گرفت.

در ادامه این مراسم پس از قراِئت بیانیه پایانی، لوح سپاس و تندیس های نهمین کنفرانس بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، توسط وزیر اقتصادی و دارایی به سازمان های برتر ارائه شد.

بر اساس این گزارش،لوح تقدیر و تندیس برنز جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد به بانک مسکن تقدیم شد و این لوح و تندیس را جعفرآقاملایی عضو هیأت مدیره این بانک دریافت کرد.

همچنین لوح تقدیر و تندیس برنز جایزه بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد به بانک ملی ایران و به نماینده این بانک آقای خاتونی ارائه شد.

 تندیس نقره ای نهمین کنفرانس بلوغ بودجه ریزی بر مبنای عملکرد به دستگاه های زیر تقدیم شد:

1- شهرداری مشهد

2- سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور

3- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

همچنین لوح تقدیر و سپاس به دو سازمان مدیریت برنامه ریزی تهران و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهدا شد.
گفتنی است بر اساس الزامات قانونی تصریح شده در قانون برنامه ششم توسعه(بند پ-ماده7و بندپ-ماده8)مبنی بر طراحی و استقرار نظام بودجه ریزی برمبنای عملکرد در دستگاه های اجرایی، بانک مسکن از سال1395 اقدام به انجام مطالعات اولیه نمود و در سال96 طی قرارداد منعقده با شرکت مجری پروژه نسبت به استقرار نظام بودجه ریزی در این بانک نمود که تاکنون 90% از پروژه مذکور در بانک مسکن پیاده سازی شده است.

خبر پیشنهادی
بالا رفتن از نردبان رسمی تا رسیدن به بام غیر رسمی

داستان رسمی سازی ناکام یک رمزارز / پیمان ققنوس می شکند؟


این مطلب را به اشتراک بگذارید