هشدار شاپرک درباره اعتماد به تبلیغات فروش دستگاه‌های کارتخوان - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

هشدار شاپرک درباره اعتماد به تبلیغات فروش دستگاه‌های کارتخوان

تنها آن دسته از شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک و پرداخت‌یارها که نام و مشخصات آن‌ها در سایت شاپرک آمده‌است، مورد تأیید این شرکت هستند و متقاضیان واجد شرایط پذیرندگی می‌توانند به این شرکت‌ها مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط‌عمومی شاپرک، طی ماه‌های اخیر مواردی از تبلیغات فروش و اتصال دستگاه‌های کارتخوان به‌ویژه کارتخوان‌های سیار یا ارائه خدمات پرداخت الکترونیک دیگر در فضای مجازی مشاهده می‌شود که ادعا می‌کنند در کمترین زمان ممکن، دستگاه کارتخوان مورد نظر متقاضیان را تأمین و نسبت به برقراری اتصال این دستگاه به شبکه پرداخت کشور اقدام می‌کنند. از آنجایی که هموطنان زیادی در تماس با شاپرک، صحت و سقم ادعاهای مطرح شده در این قبیل تبلیغات را جویا شده‌اند، به اطلاع می‌رساند تنها شرکت‌های ارائه خدمات پرداخت الکترونیک و پرداخت‌یارهایی که اسامی و مشخصات آن‌ها در سایت شرکت شاپرک اعلام شده، مورد تأیید نهاد ناظر شبکه پرداخت الکترونیک هستند و بر آن‌ها نظارت می‌شود.
متقاضیان دریافت خدمات و ابزارهای پرداخت الکترونیک که شرایط تصریح شده در مقررات و مدارک لازم را واجد هستند باید با مراجعه به این شرکت‌ها، مراحل لازم را برای دریافت خدمات و ابزار پرداخت الکترونیک از جمله انواع کارتخوان ثابت، کارتخوان سیار، درگاه پرداخت اینترنتی و... طی کنند.
بر این اساس توصیه می‌شود متقاضیان پیش از اقدام به سفارش دریافت خدمات و ابزارهای پرداخت الکترونیک، تحقیق لازم را از طریق مراجعه به سایت شاپرک درباره قانونی بودن فعالیت شرکت تبلیغ‌کننده انجام دهند.
فهرست شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک و پرداخت‌یارها اینجا قابل مشاهده است.

 

منبع: شاپرک


خبر پیشنهادی
کارنامه مالی بانک های ملت، تجارت و صادرات

کرونا و افزایش نسبت درآمد به هزینه بانک ها

گفت‌وگو با آرمان امینی، مدیرعامل مستربیتکس

نقش صرافی‌های آنلاین در توسعه بازار رمزارز/ چالشی به نام متولی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی