اختصاصی

دبیت مسترکارت جایگزین ویزاکارت شد

تی بی اس، ویزا کارت را برای صدور مسترکارت دبیت و کارت های اعتباری در سال 2018 کنار گذاشت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بانک محلی بریتانیا، ویزا کارت را کنار گذاشت و به جای آن دبیت، مسترکارت را در سال 2018 منتشر خواهد کرد. ویزا کارت دیگر مدت زیادی برای بانک محلی بریتانیا قابل قبول نیست زیرا این بانک طی توافقنامه 7 ساله ای برای تمام مشتریان خود در سال 2018 مسترکارت، دبیت کارت صادر خواهد کرد.

این بانک اعلام کرد که صدور مستر، دبیت کارت را به صورت دوره ای ادامه خواهد داد. این توافقنامه بدان معنی است که هر دو سازمان در ارائه راه حل های پرداخت با یکدیگر شریک هستند. در مورد جزئیات این موضوع، خبری منتشر نشده است.

مارک بارنت، رئیس امور مسترکارت در انگلستان و ایرلند گفت این شراکت نمونه ای از قراردادهایی است که به جهت رشد انتشار دبیت، مسترکارت در میان شرکای بانکی منعقد شده است.

به گفته مسترکارت، مشتریان تی اس بی 4/5 درصد از کل حسابهای جاری مشتریان در انگلستان را تشکیل می دهند، با این ادغام، تمام مشتریان حساب جاری انگلستان و تی اس بی، دارنده کارت دبیت، مسترکارت می شوند. این کارتها همچنین شامل کارتهای تجاری نیز می شود.

دیگر بانکها در انگلستان مانند ویرجین مانی و سیتی بانک  نیز در سال 2017 برای مشتریان خود دبیت، مسترکارت صادر خواهند کرد. کلیدسدال و یورکشیر بانک و مترو بانک در حال حاضر صادر کنندگان دبیت، مسترکارت هستند.

مترجم شکوفه برزگر ملکی

پایان پیام

منبع http://www.bankingtech.com

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید