تعیین ضرب‌الاجل ۲ هفته‌ای پرداخت تسهیلات اشتغال برای بانک‌ها

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از مهر، فرهاد زیویار امروز پنج‌شنبه در جلسه بررسی عملکرد دستگاه‌ها و بانک‌های متولی پرداخت تسهیلات اشتغال استان (تبصره ۱۶) با بیان اینکه بر اساس تعهدات اشتغال، سرمایه‌گذاری و مسکن که در دولت سیزدهم عنوان شده است، شرایط کاری متفاوت است، اظهار داشت: در این شرایط باید تلاش کرد که مسائل و مشکلات مردم به خوبی مد نظر قرار گرفته شوند.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱، دو هزار میلیارد تومان از محل جز دو و جز یک بند ب تبصره ۱۶ بودجه ۱۴۰۱ در لرستان تسهیلات پرداخت شده است، عنوان کرد: در سال ۱۴۰۰، بالغ بر ۱۰۳ درصد از اعتبارات اشتغال در استان محقق شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه فرصت زیادی تا جذب مانده منابع وجود ندارد، تاکید کرد: بانک‌ها تسریع در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ را مد نظر قرار دهند.

زیویار با اشاره به معدل خوب استان در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ در کشور، گفت: درصد این معدل در کشور حدود ۳۵ بوده که نسبت به میانگین کشوری مناسب است.

وی با اشاره به تعیین ضرب‌الاجل دو هفته‌ای برای بانک‌ها، عنوان کرد: بانک‌ها در این دو هفته مهلت دارند که در پرداخت‌ها تسریع داشته باشند که و تا زمان باقی‌مانده، اعتباراتی که به سختی از مرکز جذب شده است در اختیار متقاضیان قرار دهند.

استاندار لرستانتسهیلات اشتغال
نظرات (0)
افزودن نظر