رشد فروش ۹۱ درصدی بیمه تعاون در اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از دنیای بیمه، یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون هدف فروش امسال این شرکت را بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرده که نسبت به سال گذشته ۶۴ درصد رشد را نشان می‌دهد حالا و پس از گذشت ۲ ماه از سال فروش این شرکت با رشدی ۶۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به رقم ۲ هزار و ۵۸۹ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال رسیده است.

این گزارش نشان می‌دهد که حق بیمه تولیدی بیمه تعاون در اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۱ درصد رشد کرده و به رقم یک هزار و ۵۹۱ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریالی رسیده است.

این تنها‌ شرکت بیمه تعاونی ایران در ۲ ماه نخست امسال بالغ بر یک هزار و ۳۸۸ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال خسارت به بیمه‌گذران و زیان‌دیدگان پرداخت کرده و نسبت خسارت این شرکت در پایان اردیبهشت سال ۱۴۰۲ به ۸۳ درصد رسیده است.

دنیای بیمه در گزارشی با عنوان رمزگشایی از جهش ۷۹ درصدی سود بیمه تعاون پیشتر گزارش داده بود که وند فروش بیمه تعاون در سال گذشته و برآورد سال ۱۴۰۲ نشان از حرکت این شرکت بر اساس برنامه هیات مدیره دارد چرا که سال گذشته این شرکت موفق به فروش ۱۸ هزار و ۳۴۶ میلیارد و ۴۲۶ میلیون ریالی بیمه‌نامه شده که رشدی ۷۵ درصدی نسبت به سال ۱۴۰۰ را ثبت کرده است. برای سال آینده هم این شرکت رشد ۶۴ درصدی در تولید حق بیمه را پیش‌بینی کرده و انتظار دارد که میزان فروش به بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال برساند.

بیمه تعاونحق بیمه تولیدییونس مظلومی
نظرات (0)
افزودن نظر