تراکنش تنها با کارت بانکی متعلق به صاحب سیم کارت ممکن است

طبق بخشنامه اخیر بانک مرکزی و الزام به تایید مشتریان در سامانه احراز هویت شاهکار برای انتقال وجه کارت به کارت در اپلیکیشن های موبایلی،ضروری است مشتریان همزمان ازکارت بانکی و سیم کارت خود استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، طی روزهای اخیر برخی از مشتریان بانک در عملیات انتقال وجه خود از طریق  اپلیکیشن های پرداخت، پیامی را با مضمون «تراکنش تنها با کارت بانکی متعلق به صاحب سیم کارت ممکن است» دریافت کرده و انتقال وجه آنها میسر نشده است.

بر همین اساس مشتریان گرانقدر برای استفاده از سرویس انتقال وجه در اپلیکیشن های پرداخت باید از سیم کارت متعلق به خود که با مشخصات و کد ملی کارت بانکی آنها مطابقت دارد، استفاده کنند تا هویت آنها در سامانه شاهکار احراز و عملیات انتقال وجه انجام شود.

با توجه به اینکه این الزام از سوی بانک مرکزی اعمال شده و ارتباطی به سامانه های بانک ملی ایران ندارد و از سویی افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت نیز با هدف حفظ سلامتی مشتریان و کاهش رفت و آمد به شعب در روزهای بحران شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است لذا از هموطنان گرانقدر درخواست می شود از مراجعه به شعب بانک جدا خودداری کنند.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
بدون نظر
 1. خانم اکبری می گوید

  سلام خسته نباشید مطلب خیلی خوب بود
  ولی من یک سوال دارم
  الان صاحب کارت و سیم کارت هر دو خودم هستم ولی بازم کارت به کارت نمیکنه
  چیکارکنم ؟
  ممنون میشم اگه میدونید راهنمایی بفرمایید

 2. فرشید می گوید

  سلام!
  من ۱۶ سالمه الان نمیتونم شماره موبایلم را به نام خود بکنم چرا؟!
  چون زیر ۱۸ سالم ولی کارت بانکی خود به نام پدرم هست.
  میتوانم کارت بانکی خود را به مالکیت پدرم بدم؟!

ارسال یک پاسخ

  ×  8  =  8