پیام مدیر عامل به مناسبت سالگرد شرکت کارت اعتباری ایران کیش

یکسال دیگر گذشت از بیست و سوم فروردین 1382 تا به امروز می شود هفدهمین بهار ایران کیش و پایان شانزده سال فعالیت. در تمام این سال‌ها تلاش آن بوده تا همه باهم، در راستای بهتر شدن و بهبود در صنعت پرداخت از جایگاه این شرکت به عنوان یکی از اولین شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت صیانت کنند.

یکسال دیگر گذشت از بیست و سوم فروردین 1382 تا به امروز می شود هفدهمین بهار ایران کیش و پایا ن شانزده سال فعالیت. در تمام این سال‌ها تلاش آن بوده تا همه باهم، در راستای بهتر شدن و بهبود در صنعت پرداخت از جایگاه این شرکت به عنوان یکی از اولین شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت صیانت کنند.

در سال گذشته نیز تمام تلاشمان آن بود تا با تکیه‌بر تفکر جدید،  ایجاد تحول در برخی استراتژی ها و تقویت سرمایه های انسانی در مسیر بهبود برند گام برداشته و  بتوانیم خود را هر چه بیشتر به برترین های صنعت پرداخت نزدیک کنیم .
و امروز خرسندیم که سال 99 را در حالی آغاز می کنیم که شعار سفر به برتری ایران کیش با سال جهش تولید مقارن شده است و این انگیزه ما را در هفدهمین سال فعالیت برای حرکت به سمت تعالی بیش از گذشته می کند.

برخود واجب می دانم امروز بیست وسوم فروردین را بر تمام خانواده ایران کیش ، همکاران و شرکای تجاری و مردم عزیزی که در همه این سال ها همگام و همراه با ما و صنعت پرداخت بوده اند تبریک عرض نمایم. امید که همه ما با اتکا به ظرفیت های والا و توانمندی های خود و بهبود نقصان ها و ضعف ها، هفدهمین سال فعالیت را متفاوت از هر سال دیگری کلید بزنیم.

پیمان منعم طبری

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  7  =  7