بیت کوین ۴۰ هزار دلاری شد/ رکورد جدید بازار ارزهای دیجیتال

ارزش بیت کوین ۷ درصد در روز شنبه افزایش یافت و به ۴۰۶۵۸ دلار رسید. به این ترتیب، ارزش بازار ارزهای دیجیتال به رکورد جدیدی رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، ارزش بیت کوین تا 40 هزار دلار افزایش یافت و کمک کرد ارزش بازار ارزهای دیجیتال به رکورد جدیدی برسد.

 ارزش بزرگترین ارز مجازی دنیا 7 درصد در روز شنبه افزایش یافت و به 40658 دلار رسید. به این ترتیب بیت کوین به بالاترین قیمت آن در اوایل ژانویه که 42 هزار دلار بود نزدیک می‌شود.

 این افزایش قیمت به دنبال یک هفته بی ثبات دیگر در بازارهای ارز مجازی به وجود آمده که یک دلیل آن حمایت الون ماسک از بیت کوین و افزایش رکوردشکن ارزش اتر، دومین ارز مجازی بزرگ دنیا بوده است.

 طرفداران مشهور و رده بالای بیت کوین مثل الون ماسک، عقیده دارند این ارز مجازی مقبولیت وسیعتری در جامعه مالی به دست می‌آورد. اما قانونگذاران همچنان نسبت به بی ثباتی‌های احتمالی هشدار می دهند که می تواند سرمایه‌گذاران را دور کند.

 بسیاری از سرمایه‌گذاران هنوز هم ارزهای دیجیتال را یک بخش بسیار مخاطره آمیز می‌دانند.  بیت کوین 24 درصد در هفته جاری افزایش قیمت داشته است. این ارز مجازی قبل از رسیدن به 50 هزار دلار تثبیت می شود که ارزش بازار آن را به یک تریلیون دلار می رساند.

 در این بین، افزایش 8 برابری ارزش اتر نسبت به سال گذشته با موانع بسیاری روبرو است. این ارز مجازی در روز شنبه 1693 دلار معامله شد.

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  1  =  4