حضور پررنگ بانک تجارت در دومین نمایشگاه بین‌المللی پتروشیمی ایران

در دومین نمایشگاه بین‌المللی پتروشیمی ایران در جزیره کیش، بانک تجارت با انعقاد سه تفاهم نامه همکاری و ارائه طرح‌های مالی ویژه صنعت پتروشیمی حضوری پرقدرت را رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دومین نمایشگاه بین‌المللی پتروشیمی با حضور مدیران ارشد بانک تجارت ، هلدینگ خلیج فارس ،صندوق نوآوری و شکوفایی و مدیران عامل شرکت های پتروشیمی و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران در جزیره کیش آغاز به کار کرد .

بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی صنعت پتروشیمی ضمن انعقاد بیش از ۱۹۰ هزار میلیارد ریال تفاهم نامه همکاری ، گام بسیار بلندی در تامین مالی این صنعت برداشت که نشان از برنامه ریزی بلندمدت بانک در حوزه تخصصی پتروشیمی دارد.

در پنل های تخصصی نمایشگاه بانک تجارت از سه طرح جدید پیمان یار، پترویار و بیمه وام که برنامه ویژه شرکت های صنعت پتروشیمی و پیمانکاران محسوب می شود، رونمایی کرد.

دومین نمایشگاه صنعت پتروشیمی کشور در جزیره کیش با موضوع «انتقال دانش فنی و خدمات مهندسی، مواد شیمیایی، کاتالیست‌ها و تجهیزات، حمایت و بهره‌گیری از توان شرکت‌های دانش بنیان، حمایت از صنایع پایین دستی صنعت، توسعه پژوهش و فناوری‌های نو، ارتقای جایگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در توسعه صنعت پتروشیمی و تامین مالی پروژه‌ها» در فضایی به مساحت ۱۸هزار مترمربع در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش با حضور ۱۶۴ شرکت داخلی. درحال برگزاری است و بانک تجارت علاوه بر برگزاری نشست های ویژه , در غرفه تخصصی این بانک در این نمایشگاه با حضور کارشناسان خبره خود در حوزه صنعت پتروشیمی به معرفی خدمات ویژه این صنعت می‌پردازد.

در طول دومین نمایشگاه بین‌المللی پتروشیمی کیش در روزهای ۲۸ تا ۲۹ بهمن ۱۹ نشست تخصصی و همایش جانبی در مرکز همایش های بین المللی کیش با محوریت معرفی محصولات ساخت داخل در صنعت پتروشیمی و تامین مالی پروژه‌های پتروشیمی و نقش بازار سرمایه در صنعت پتروشیمی برگزار می‌شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

10  +    =  11