اولین رویداد جذب سرمایه آی‌فینک برگزار شد

چهار استارتاپ منتخب رویداد جذب سرمایه آیفینک با نام‌های «تضمین اپ» پلتفرم تضمین خرید و فروش اینترنتی، «تومن کَش» پلتفرم ارائه خدمات مالی به گردشگران عرب زبان حوزه سلامت در ایران، «ضامن» پلتفرم وام‌دهی آنلاین با ابزار‌های مختف و «فنابا» پلتفرم صندوق سرمایه‌گذاری رمزارزی و سرمایه‌گذاری از طریق بلاکچین، توانمندی های خود را به سرمایه‌گذارانی که در مرکز نوآوری مالی شرکت خدمات انفورماتیک حضور یافته بودند، ارائه کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، علیرضا کیان‌پور، معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان اولین سخنران این مراسم از تلاش شرکت برای کمک به استارتاپ‌های حوزه فین‌تک گفت و با اعلام  اینکه آی‌فینک در سال ۱۴۰۰ کار خودش را ادامه خواهد داد افزود:‌ آی‌فینک تنها یک نام و یک لوگو نیست و در مقایسه با سایر مراکز نوآوری خروجی‌های مشخصی داشته است. تلاش می‌کنیم تا در سال آینده حمایت بیشتری از استارتاپ‌های حوزه فین‌تک داشته باشیم

علی هاشمی اقدم، مدیرعامل شرکت فرادیس گستر نیز در خصوص روند جذب سرمایه تیم‌ها در رویداد نوآوردروز آیفینک گفت: آی‌فینک اولین دوره شتاب‌دهی خود را پشت سر گذاشت و امروز اولین دِمودیِ پس از شتاب‌دهی آی‌فینک است و خوشبختانه از میان ۷۰ تیم اولیه که پذیرش شدند امروز ۴ تیم را به سرمایه‌گذاران متصل کردیم.
وی از شروع دور جدید شتاب‌دهی آی‌فینک در اسفند سال جاری و فروردین سال آینده خبر داد و اعلام کرد به‌زودی در وب‌سایت آی‌فینک فراخوان جذب تیم‌ها برای دوره جدید منتشر خواهد شد.

گفتنی است رویداد جذب سرمایه آیفینک عصر دوشنبه در محل کارخانه نوآوری آزادی با حضور مدیران و کارشناسان تعدادی از بانکها، شرکتها و صندوق های سرمایه گذاری برگزار شد.

پس از ارائه توانمندیهای استارتاپهای فینتک حاضر در مراسم، فعالان فینتک با سرمایه گذاران در نشست مشترکی به بحث و گفتگو و پرسش و پاسخ در خصوص نحوه سرمایه گذاری پرداختند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  ×    =  54