مجید شکوهی سرپرست مدیرعامل فن آوا کارت شد

مجید شکوهی، طی حکمی از سوی هیات‌مدیره به سمت سرپرست مدیرعاملی شرکت فن آوا کارت منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مجید شکوهی در جلسه‌‌ای که یکشنبه ۵ اردیبهشت با حضور اعضای هیأت‌مدیره شرکت فن آواکارت برگزار شد، طی حکمی از سوی هیات‌مدیره به سمت سرپرست مدیرعاملی شرکت فن آوا کارت منصوب شد. در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های بی وقفه ی علی سروری بر این مهم تاکید شد که مسیر طی شده یکسال گذشته مقدمه و زیرساخت مسیر توسعه و تعالی آینده پیشرو می باشد.

همچنین تاکید شد هیات مدیره با هدف تقویت جهت گیری های توسعه بازاری و افزایش سرعت ورود به صنعت فین تک و نوآوری در صنعت پرداخت الکترونیک، تصمیم به تغییر و ورود به فاز دوم تحول و رشد شرکت گرفته است.

مجید شکوهی که از مدیران باتجربه صنعت پرداخت الکترونیک می باشد دانش آموخته ی دوره دکترای مدیریت بازرگانی (MBA) دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و دارای سوابقی همچون مشاور مدیرعامل فن آوا کارت، مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا، معاون مدیرعامل بانک سامان، از بانیان شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در اوایل دهه هشتاد و مشاور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان بوده است.

شایان ذکر است شرکت فن آوا کارت (سهامی عام)، با هدف «ارائه خدمات ایمن، مؤثر، ارزان و در جهت توسعه ابزارهای پرداخت» به عنوان عضوی از گروه بزرگ فن آوا (سهامی عام) تأسیس شد. این شرکت پس از دریافت مجوز PSP از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را با صدور کارت‌های اعتباری آغاز و در سال ۱۳۸۸ به همکاری با بانک‌ها در زمینه تأمین، نصب و پشتیبانی دستگاه‌های کارت‌خوان در سطح کشور پرداخته و هم اکنون سهم قابل توجهی در صنعت پرداخت کشور دارد.

 

منبع: روابط عمومی فن آوا

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  4  =  2