پرداخت غیرحضوری اقساط کارت اعتباری سهام عدالت از طریق نشان بانک

کسانی که کارت اعتباری سهام عدالت خود را از بانک ملی ایران دریافت کرده‌اند، فقط به صورت غیرحضوری می‌توانند اقساط آن را بازپرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با شیوع بیماری کرونا مشخص شد که شعب بانکها یکی از مراکز اصلی انتقال این بیماری است، از این رو حداکثر تلاش برای کاهش مراجعه به شعب انجام شده است.

اکنون که فرایند تخصیص کارت اعتباری سهام عدالت از طریق «نشان بانک» بانک ملی ایران آغاز شده است، یکی از دغدغه های متقاضیان این تسهیلات، چگونگی بازپرداخت اقساط آن است.

دریافت کنندگان کارت اعتباری سهام عدالت باید اطلاع داشته باشند که بازپرداخت این اقساط فقط به صورت غیرحضوری و از طریق «نشان بانک» امکان پذیر است.

کاربر می تواند با مراجعه به منوی کارت اعتباری سرویس نشان بانک، بازپرداخت اقساط خود را انجام داده و گزارش های مربوطه را مشاهده کند.

مهلت و شرایط پرداخت اقساط تسهیلات کارت اعتباری سهام عدالت به شرح زیر است:

* اگر مشتری تمام مبلغ کارت اعتباری خود را استفاده کند، می‌تواند کل صورتحساب کارت اعتباری خود را بدون بهره در بازه‌ی زمانی یک ماهه پرداخت کند یا در قالب اقساط سه ساله (36ماهه) که با سود 18 درصد محاسبه می‌شود، مبالغ اقساط را بپردازد.

* اگر مشتری بخشی از مبلغ کارت اعتباری خود را استفاده کند، در این‌صورت تنها مبلغ استفاده شده را  ظرف مدت یک ماه و بدون بهره یا سه سال (36 ماهه) که با سود 18درصد محاسبه می‌شود، پرداخت خواهد کرد.

* اگر مشتری از کارت اعتباری خود در هر ماه استفاده نکند، می‌بایست مبلغی را که معادل یک درصد کل اعتبار کارت اعتباری است، به‌صورت ماهیانه پرداخت کند.

** قابل توجه مشتریان محترم:

مدت اعتبار کارت اعتباری سهام عدالت یک سال است و با منقضی شدن مدت زمان فوق، کارت اعتباری قابل استفاده نیست.

* کاربران باید توجه داشته باشند، مدت زمان تنفس برای بازپرداخت کارت اعتباری سهام عدالت هفت روز پس از پایان یک ماه است.

«نشان بانک» در اپلیکیشن ایوا، بله و شصت بانک ملی ایران قابل دسترسی است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  2  =  2