۱۳ میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شد

۹۷ تن انواع کالاهای غیربهداشتی قاچاق به ارزش ۱۳۰ میلیارد ریال توسط مدیریت اموال تملیکی استان‌های هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و مازندران امحاء و از چرخه مصرف خارج شد.

به گزارش بانکداری الکترونیک به نقل از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مدیریت اموال تملیکی استان هرمزگان جهت جلوگیری از ورود کالاهای فاسد و غیرقابل مصرف به بازار در راستای حفظ سلامت جامعه اقدام به انهدام ۴۳ تن کالای قاچاق به ارزشی بالغ بر ۱۰۷ میلیارد ریال در محل بازیافت شهرداری بندر لنگه نمود. مدیریت اموال تملیکی استان کهگیلویه و بویر احمد نیز ۴۰ تن کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال مربوط به ۱۵۴ فقره پرونده را با حضور نمایندگان سازمان‌های ذیصلاح امحاء کرد.

علاوه بر این دو استان، اموال تملیکی استان‌های چهارمحال و بختیاری و مازندران هر کدام به ترتیب ۱۲ و ۲ تن کالای غیربهداشتی و غیراستاندارد شامل انواع مواد خوراکی، آشامیدنی، انواع دخانیات و سیگار، لوازم آرایشی بهداشتی و البسه را منهدم کردند. ارزش کالاهای امحایی استان‌های چهارمحال و بختیاری و مازندران به ترتیب ۱۵ و ۷ میلیارد ریال اعلام شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

40  +    =  42