اعلام آمادگی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی برای رسیدگی به حادثه کامیاران

مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی کشور در پی حادثه جاده کامیاران کردستان با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی با هموطنان استان های کورد نشین از آمادگی این نهاد برای همکاری با صنعت بیمه خبر داد.

به گزارش بانکداری الکترونیک از روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی کشور، در پی وقوع حادثه ناگوار واژگونی مینی بوس حامل هموطنان و درگذشت ۱۶ تن در این حادثه مهندس "مجید بهزادپور"، مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی کشور ضمن همدردی با خانوادهای جانباختگان و مصدومین این حادثه اعلام کرد: به منظور حمایت از زیان دیدگان ثالثی که در اثر این تصادف دچار خسارت بدنی شده اند و به جهت عدم کفایت سقف تعهدات بیمه گر و اینکه  امکان جبران خسارت به طور کامل نباشد، صندوق آمادگی کامل خود را جهت رسیدگی و پرداخت خسارت به خانواده های جانباختگان و مصدومین این حادثه تاسف بار اعلام می دارد. 

وی اظهار داشت: به همین منظور مدیران ستادی و استانی صندوق با توجه به اهمیت و اولویت موضوع، بصورت ویژه در حال پیگیری هستند.

 "مجتبی خالدی"، سخنگوی اورژانس کشور اعلام کرد: ساعت ۱۱:۰۵ دقیقه سانحه سقوط مینی بوس به دره در حوالی روستای پالنگان در شهرستان کامیاران استان کردستان اطلاع داده شد و بلافاصله یک فروند بالگرد، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۸ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه ۱۶ تن از سرنشینان این مینی‌بوس پیش از رسیدن تیم‌های اورژانس فوت کردند که بین آنها کودک نیز دیده می‌شود.

خالدی گفت: با تلاش نیروهای امداد ۱۲ نفر از مجروحان، از جمله یک نوجوان ۱۲ ساله زنده از دره خارج و به مراکز درمانی منتقل شدند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  +    =  19