انتصاب سرپرست سازمان فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی سرپرست سازمان فناوری اطلاعات را منصوب کرد.

به گزارش بانکداری الکترونیک، «عیسی‌ زارع‌پور» در حکمی «محسن نادری‌منش» را به سمت سرپرستی سازمان فناوری اطلاعات منصوب کرد. پیش از این امیر ناظمی به مدت چهار سال، ریاست سازمان فناوری اطلاعات را برعهده داشت.

در حکمی که از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر شده، آمده است: نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به موجب این حکم جنابعالی را به استناد ماده‌های ۱۶ و ۱۵ اساسنامه به سمت «سرپرست سازمان فناوری اطلاعات ایران» منصوب می‌کنم.

وی همچنین ابراز امیدواری کرده است که سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات در چارچوب اساسنامه، ضوابط و مقررات مربوطه برای تحقق اهداف «دولتی مردمی، ایرانی قوی» موفق ظاهر شود.

محسن نادری‌منش از آذر ۹۷ به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات مشغول به کار بوده است.

برگزاری مراسم معارفه رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین امروز در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید مرکز حراست این وزارتخانه که با حضور مدیران و معاونان ستادی و روسای شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه برگزار شد، با تقدیر از زحمات فنایی رییس سابق مرکز حراست وزارت ارتباطات، از یوسف امیری رییس جدید مرکز حراست این وزارتخانه به عنوان یکی از مدیران کارآمد، باسابقه و خوشنام و آشنا به حوزه کاری وزارتخانه یاد کرد.

وی با اشاره به حساسیت کار در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، افزود: وزارت ارتباطات در دوره جدید نقش پیشران بقیه حوزه‌ها را بر عهده دارد و توقع از این وزارتخانه به نسبت گذشته بسیار بالا رفته است و باید به این حسن اعتماد به بهترین شکل پاسخ داده شود.

زارع‌پور با بیان اینکه حراست چشم همیشه بیدار یک مجموعه است، گفت: وظیفه حراست صیانت از سرمایه‌های یک سازمان است که بالاترین این سرمایه، نیروی انسانی آن است.

وی با اشاره به وجود نیروی انسانی متخصص در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: حفظ نیروی انسانی متخصص در مجموعه یکی از مهم‌ترین مسائل است و نقش حراست در این خصوص بسیار برجسته است. نباید مسائل کوچک باعث دلزدگی و دلسردی این نیروها شود و در عین حال باید خطوط قرمز که یکی از مهمترین آنها مقابله با ابعاد مختلف فساد است باید مد نظر قرار گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پیشگیری و پیش‌بینی مسائل از دیگر وظایف حراست‌هاست به نحوی که آرامش مجموعه دچار خدشه نشود و مسیر حرکت با سرعت ادامه داشته باشد.

زارع‌پور رعایت تقوای الهی در تصمیم گیری‌ها، ارتقای دانش تخصصی و بصیرت و معنویت کارکنان حراست، پرهیز از شتابزدگی در تصمیمات و رعایت دقت و آرامش را انتظارات خود از مرکز حراست در دوره جدید عنوان کرد و از امیری رییس جدید مرکز حراست این وزارتخانه خواست که از مدیران جهادی و سالم در حراست‌ شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات با اعمال یک سیاست واحد استفاده کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

9  ×    =  90