بیت‌کوین رکورد تاریخی خود را پس می گیرد؟

قیمت بزرگترین رمزارز جهان به رشد خود ادامه داد و از ۵۹ هزار دلار فراتر رفت تا رشد این ماه خود را به ۲۸ درصد برساند و به رکورد تاریخی ۶۵ هزار دلاری خود نزدیک‌تر شود.

به گزارش بانکداری الکترونیک به نقل از راشاتودی، قیمت بزرگترین رمزارز جهان به رشد خود ادامه داد و از ۵۹ هزار دلار فراتر رفت تا رشد این ماه خود را به ۲۸ درصد برساند و به رکورد تاریخی ۶۵ هزار دلاری خود نزدیک‌تر شود.

با ابن حال متخصصان هشدار می‌دهند که معمولاً پس از چنین رشدهایی یک سقوط بزرگ اتفاق خواهد افتاد.

قیمت هر بیت‌کوین در معاملات امروز، جمعه، تا ساعت ۱۳:۲۱ به وقت تهران، ۲.۷۰ درصد جهش کرد و به ۵۹,۲۲۳.۷۵ دلار رسید. قیمت این رمزارز در معاملات دیروز ۵ درصد جهش کرده بود. این در حالی است که در معاملات روز چهارشنبه ارزش بیت‌کوین تا ۵۵ هزار دلار پایین آمده بود.

قیمت اتروم ۳,۷۷۶.۸۳ دلار شد و قیمت اکس‌پی‌آر ۱.۱۱ دلار شد.

برخی از کارشناسان علت افزایش اخیر قیمت رمزارزها را به احتمال تأیید مجوز یک صندوق معاملات بیت‌کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مربوط می‌دانند. چنین رویدادی که برای اولین بار در آمریکا اتفاق می‌افتد چراغ سبزی رسمی برای فعالیت رمزارزها از سوی بالاترین دستگاه نظارت آمریکا به حساب خواهد آمد. هرچند برخی معتقدند که این مجوز تأثیر زیادی بر قیمت بیت‌کوین نخواهد داشت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  1  =  9