تجلیل از مدیرعامل گروه بهسازان فردا در اجلاس سرآمدان اقتصاد

در اجلاس سراسری سرآمدان اقتصاد ایران از دکتر علی حکیم جوادی، مدیرعامل گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در کارگروه فناوری اطلاعات، تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی گروه بهسازان فردا، اجلاس سراسری سرآمدان اقتصاد ایران، ۱۱ آبان ماه با حضور مسئولین کشوری، اساتید دانشگاهی و فعالان اقتصادی در مرکز همایش‌های  بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

این اجلاس با رویکرد اعطاء جایزه برند ملی، اعتماد ملی و با مشارکت وزارتخانه‌ها و نهادهای علمی و دانشگاهی با حضور دکتر مرحبا(سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس)، دکتر منادی(ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس)، دکتر خزایی(عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و پدر علم آینده پژوهی) و سایر مقامات دولتی و لشگری و با اهدافی نظیر هماهنگی با برنامه اقتصادی دولت سیزدهم مبنی برافزایش میانگین رشد اقتصادی بدون نفت، جهت‌گیری اقتصادی مبتنی بر منابع و نوآوری، توجه به نخبگان و استفاده از فناوری‌های نوین در راستای بهبود کیفیت و شناسایی حوزه‌های سرمایه‌گذاری و فراهم نمودن زیرساخت‌ها برگزار گردید.

در این مراسم، از دکتر علی حکیم جوادی، مدیرعامل گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در کارگروه فناوری اطلاعات، تجلیل و قدردانی شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  ×    =  16